Skocz do zawartości

[rezygnacja] Rezygnacja z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym rezygnuję z dalszego uczestnictwa w tym forum i domagam się skasowania mojego profilu. Spędziłem tu kilka lat, ale to co się dzieje ostatnio przekroczyło pewną granicę. W skrócie dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi. Każdy temat, który ostatnio założę jest najpierw krytykowany i wyśmiewany, a następnie przenoszony do działu śmietnik pod byle pozorem. Zebrała się tu grupka osób, którym najwyraźniej największą przyjemność sprawia robienie innym na złość. Przypuszczam, że czują się silni jak jest kilku na jednego, w realnym świecie pewnie boją się pisnąć jedno słowo komuś w oczy. Odpowiem im krótko. Karma wraca. Jak nie tu to w realnym świecie. Natomiast w Internecie jest wiele innych forów, są też grupy rowerowe na Facebooku. To forum nie jest jedyne. Wszystko z mojej strony.

Edytowane przez Thomlodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Po pierwsze zacznij od tego, że nie prowokuj, bo zacząłeś zakładać tematy, które delikatnie ujmując niewiele wnoszą. Każdy kolejny był/jest prowokacją dla innych. Osoba inteligentna zastanowi się zanim napisze kolejny temat, wiedząc, że poprzednie były uśmiercone z konkretnych przyczyn. Ponadto może warto przemyśleć kilka spraw i udzielać się w konkretnych tematach już istniejących. Tyle ode mnie. Decyzja i tak należy do Ciebie. 

Nikogo stąd nie wyganiamy, każdy ma prawo do przemyśleń i rezygnacji z uczestnictwa. 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź to smutne miasto, ze smutnymi miejscami. Może ten smutek przechodzi na Ciebie, albo to czas porozmawiac z kimś o swoich problemach. Jesli rower jest Twoją pasją to zrób temat pokutny, wcześniej sprawdź czy on istnieje, a jeśli nie dajesz rady odejdź z forum i może uczynisz swoje życie lepszym i to będzie pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Thomlodz napisał:

Niniejszym rezygnuję z dalszego uczestnictwa w tym forum i domagam się skasowania mojego profilu. Spędziłem tu kilka lat, ale to co się dzieje ostatnio przekroczyło pewną granicę. W skrócie dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi. Każdy temat, który ostatnio założę jest najpierw krytykowany i wyśmiewany, a następnie przenoszony do działu śmietnik pod byle pozorem. Zebrała się tu grupka osób, którym najwyraźniej największą przyjemność sprawia robienie innym na złość. Przypuszczam, że czują się silni jak jest kilku na jednego, w realnym świecie pewnie boją się pisnąć jedno słowo komuś w oczy. Odpowiem im krótko. Karma wraca. Jak nie tu to w realnym świecie. Natomiast w Internecie jest wiele innych forów, są też grupy rowerowe na Facebooku. To forum nie jest jedyne. Wszystko z mojej strony.

Napiszę krótko: ale isz.... 

W sensie są inne grupy I tam robisz to samo co tu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak wpisuje w wyszukiwarkę "forum" wyświetla się następujący wynik.

Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja. Dyskusje ogólne, rowery, przeżycia, przemyślenia i pomysły.

Powyższy opis sugeruje, że mogą tu być poruszane bardzo zróżnicowane tematy i do momentu gdy ktoś nie przekracza szeroko rozumianych norm współżycia społecznego nie powinno to być piętnowane.

Jestem w miarę świeżym użytkownikiem tego forum. I już parę razy zauważyłem, że osoby są banowane czy też tematy zamykane pod pretekstem niewielkich uchybień regulaminowych a inne totalnie nie związane z tematem forum np. szerzące spiskowe teorie, tolerowane.

Tak jak w normalnej rozmowie a forum jest to miejsce gdzie się rozmawia i wymienia myśli, czasami rozmawia się o kwestiach bardzo ogólnych tak i tutaj powinno być na to miejsce. Jak kogoś to nie interesuje to się nie włącza, jak nikogo to nie interesuje to temat szybko umiera bez pomocy z zewnątrz...

Uważam, że osoby zarządzające tą stroną powinny przemyśleć, w którą stronę chcą zmierzać aby fajna inicjatywa nie umarła. Jeżeli ma to być forum stricte techniczne niech to wyraźnie napiszą.

Edytowane przez Kettler
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
4 minuty temu, Kettler napisał:

już parę razy zauważyłem, że osoby są banowane czy też tematy zamykane pod pretekstem niewielkich uchybień regulaminowych

Poproszę przykłady.

Przypomnę że Thomlodz ma 16 punktów ostrzeżeń a nikt go do tej pory  nie zbanował.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
10 godzin temu, Gość napisał:

Niniejszym rezygnuję z dalszego uczestnictwa w tym forum i domagam się skasowania mojego profilu. Spędziłem tu kilka lat, ale to co się dzieje ostatnio przekroczyło pewną granicę. W skrócie dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi. Każdy temat, który ostatnio założę jest najpierw krytykowany i wyśmiewany, a następnie przenoszony do działu śmietnik pod byle pozorem. Zebrała się tu grupka osób, którym najwyraźniej największą przyjemność sprawia robienie innym na złość. Przypuszczam, że czują się silni jak jest kilku na jednego, w realnym świecie pewnie boją się pisnąć jedno słowo komuś w oczy. Odpowiem im krótko. Karma wraca. Jak nie tu to w realnym świecie. Natomiast w Internecie jest wiele innych forów, są też grupy rowerowe na Facebooku. To forum nie jest jedyne. Wszystko z mojej strony.

Ok, przedstawiłeś swój punkt widzenia. Twierdzisz, że coś przekroczyło jakąś granicę, że jesteś wyśmiewany, krytykowany... Żadnego przykładu, żeby można było się odnieść do tego. A potem pojawiają się głosy, że jednak było coś nie tak, ale nie z innymi...

Konto skasowane.
Powodzenia.

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...