Skocz do zawartości

[ceny] zaczynają się obniżki ?


XC100S

Rekomendowane odpowiedzi

To taka lepsza odmiana promki w Biedronce dla pokolenia dzisiejszych 30 latków żeby kupowali nie potrzebne rzeczy w wielkiej obniżce ceny. Przypominam do życia potrzeba paszy, papieru po tej paszy oraz mydła do wymycia elementu pośredniego między  paszą a papierem, cała reszta to fanaberia , cała reszta to pepper 😀

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KNKS napisał:

Oświećcie mnie. Kto to jest ten Pepper ? 

I dlaczego trzeba o nim wspominać ?

Nie mam pojęcia jakie to ma znaczenie. Ktoś ma ból tyłka.

Pepper to taka strona, gdzie ludzie wrzucają linki do ofert w niskich cenach. To nie jest sklep, tylko zbiór linków, nic więcej.

 

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, vincek napisał:

Nie sądzisz że warto wspomnieć?!

Weź mi wytłumacz, o co Ci tutaj chodziło?

Uważam że masz ból tyłka, bo nie ma ani jednego powodu, dlaczego ktoś miałby o tym wspominać.

Nie wiem, zabolało Cię że ktoś nie szukał godzinami, tylko wszedł na stronę która zbiera takie okazje?

Jak następnym razem coś napiszesz, na dowolny temat, to koniecznie podaj źródło.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie potrafisz inaczej funkcjonować niż tryb "ból tylka" - ale to tylko moje odczucie po czytaniu Twoich wypowiedzi. Pewnie się mylę, ale co ja tam wiem. Poluzuj poślady lub jednoślady i odpocznij.

 

Edytowane przez vincek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wytłumacz o co Ci chodziło, bo jak na razie to coś chlapnąłeś, a teraz odwracasz kota ogonem.

Zauważ tylko, że Ty zacząłeś. Ja tylko zacytowałem Twoją odpowiedź i wyjaśniłem czym jest Pepper oraz dodałem, że nie widzę ani jednego powodu żeby podawać źródło.

Piszę to samo każdemu: nie podoba Ci się, jest opcja "Ignoruj". Możesz także śmiało pisać do moderacji, z wnioskiem o bana. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłócicie się o drogie rowery, które w zasadzie są taniochą w eksploatacji. Bo tak jest w przypadku graveli czy innej szosy lub czystej rekreacji. Co mają powiedzieć ci co kupują takie jak na materiale wyżej i te do "mocniejszych" atrakcji? Widuję za 20 tys taki z tylną przerzutką NX i wcale nie w plastiku. Eksploatacja milion x droższa, dojazdy bo gór mamy mało, jakieś zakwaterowanie bo już o wyciągach nie wspominam, ... Dla już ogromnej liczby ludzi zakup fulla w sensownej specyfikacji stał się w ogóle nie osiągalny co widać po zapytaniach na tym forum. Cały czas powtarzam, że niech rowery te niby premium kosztują i z bańkę. To nie problem. Problem to to, że dolna półka też strasznie zdrożała a nie idzie to w parze z jakością i tym co tam wkładają. Jest materiał na YT jak sklep Sreka opisuje ten ich odpad za 3 tys. Rower już nawet nie na atrapie amora z wolnobiegiem i zachwalaniem tej ich super ramy jako by jechali na niej zawodnicy xc w PŚ. Do tego ma ten wonobieg wytrzymać blisko 150kg. Dlatego jak tak drogo bo "ciemny lud" kupuje takie bzdety i balonik się pompuje absurdalnie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom kiedyś było trudniej byle kit wcisnąć. A przynajmniej nie było tak wielkiej grupy Pelikanów łykających wszystko jak leci. Wraz z rozpowszechnieniem i rozwojem Internetu, szczególnie mózgotrzepaczy zwanych Social Media, ludzie stają się coraz głupsi. A młode pokolenie wychowane na smartfonie jest już bez żadnych nadziei... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny rowerów z średniej i wyższej półki są ustawiane pod konsumenta z zachodu, który zarabia w euro. 
Polska pod względem dochodu na jednego mieszkańca zajmuje w EU czwarte miejsce od końca. 
Z marnej pensji państwo zabiera nam jakieś 30 % potem kupując rower musimy zapłacić 23 % VAT. Importer musiał zapłacić cło i inne daniny na rzecz państwa, sprzedawca też jest łupiony na każdym kroku. 
Tym sposobem rower z średnie półki staje się dla wielu nieosiągalny. 
Nie bronię tu producentów, którzy w pandemii mieli swoje pięć minut ale wkurza  mnie system w, którym tych co pracują okrada się na każdym kroku po to aby potem łaskawie rozdawać szerokim gestem. 

Edytowane przez Kettler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TheJW napisał:

A młode pokolenie wychowane na smartfonie jest już bez żadnych nadziei..

Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów...

Rozumiem , że porównujesz obecna młodzież do tego  "lepszego" starszego  pokolenia. Nie dajacego sobie wciskać marketingowego kitu? No chyba, że mowa o garnkach za 5 k zł, albo kołdrze z wełny yeti za 10k zł...

 

Edytowane przez Enadxx
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MikeSkywalker napisał:

Zapraszam do szkoły. Albo na uczelnię. Albo w ogóle rok popracować jako nauczyciel. To przekonasz się na czym polega różnica pokoleniowa. 

A już pokolenie "zdalnych" to jest w ogóle ewenement na podstawie którego można badania socjologiczne prowadzić. 

Dzieci same się nie wychowuja, czerpia wzorce zachowań od rodziców.  Ktoś jest odpowiedzialny za wychowanie młodzieży. Za to jak ona się zachowuje.
Wszelkie kwestie zwiazane z lenistwem, szeroko rozumianym "nieogarnięciem", to sa konsekwencje braku zaintersowania rodziców/opekunów.  Może wspominane "starsze" pokolenie, wcale nie jest takie lepsze od obecnego, skoro nie portrafiło przekazać wiedzy, zaintersować się własnymi dziećmi.

Edytowane przez Enadxx
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Dlatego nie mówię że to ich wina - ale taki jest trend. Podejście tych pokoleń na które narzekamy ma swoje korzenie w modelu wychowania tego pokolenia które uważa się za lepsze, czy w ogóle - innego pokolenia. Ba - pokolenie starsze, któremu dano smartfony, YouTube też głupieje. 

A będzie tylko lepiej, jak rodzice chcąc mieć święty spokój dają dwulatkowi smartfona z migającym ekranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 A tam zachęcony wlazłem ;) 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3.000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 60 miesięcznych równych rat w wysokości 50,- zł.  Kalkulacja z 30.07.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Już prawie biorę elektryka do koszyka, a tam jedno zero mniej... a to nie ;) Choć branie tych 3k na 60 rat to i tak świetny interes przy obecnej inflacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...