Skocz do zawartości

[odzież] Pomoc w doborze okularów dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

Co do okularów to najlepiej zamówić ileś par poprzymierzac i zdecydować. Uważam że wybór okularów to sprawa indywidualna. Ja zrobiłem tak, ubrałem kask do tego mierzyłem różne okulary i dopiero wybrałem takie jakie uznałem że są w porządku. Pamiętaj żeby przy mierzeniu pochylić się tak jak na rowerze się siedzi i unieść głowę prosto. Gdy górna ramka będzie ci przeszkadzać podczas takiego patrzenia trzeba szukać innych. Na dłuższą metę będzie ci to przeszkadzało. Wiem co piszę bo na codzien chodzę w okularach.

Edytowane przez Thomass13
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 09:17, Greg1 napisał:

Sorry, ale nie mogę zrozumieć jak można jeździć w słuchawkach nausznych na rowerze. Przecież w ten sposób się odcinasz od świata zewnętrznego i nie wiesz co się wokół Ciebie dzieje. Nie usłyszysz nawet jak ktoś będzie do Ciebie krzyczał, że np. przed tobą jest otwarta studzienka w którą się pięknie wpieprzysz albo coś w tym stylu. Ja jak nawet biegałem w lesie to nie używałem słuchawek, jak już to miałem takie starego typu z takimi gąbkami i nosiłem je na szyi - muzykę słyszałem i odgłosy "świata zewnętrznego" też

Ja niestety inaczej nie umiem. 

Żebyśmy mieli jasność. Nie twierdze ,że jazda w słuchawkach jest super i ci co nie jeżdżą w słuchawkach to są niepoważni...Nie, to ,że ja jeżdżę to nie znaczy ,ze zamierzam kogoś do tego przekonywać itd. Nie korzystam ze słuchawek tylko wtedy gdy zakładam kaptur podczas deszczu/ulewy, bo wtedy nie widzę co się dzieje za mną.

Nie ważne, nie zrozumiesz takich głupków jak ja, co mam Ci powiedzieć...

Czyli mam 2 opcje do wyboru. 

1) Abus z szybą- wersja 2 w1 , mam na myśli kask i szyba....

2) Kask + okulary

Nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się do sklepu rowerowego i zobaczyć jak to będzie wyglądało i co mi Panowie w sklepie zaproponują.

Chyba tyle, albo jeszcze jedno.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kasku?

Czy da się kupić zestaw kask+ okulary w cenie powiedzmy 400zł?

Czy to raczej mówimy o zestawach 500 plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...