Skocz do zawartości
  • 0

Mandat za nie włączone światła w rowerze


Gość GrzesiekWaw

Pytanie

Gość GrzesiekWaw

Wczoraj jechałem rowerem ok. 15:30 i zatrzymała mnie policja. Pan stwierdził, że nie mam włączonych lampek w rowerze i w związku z tym nakłada na mnie mandat 500 zł. Tak - teraz tyle mogą przywalić. Mówiłem że wg mnie jest jasno, ale pan powiedział że lampki trzeba właczyć gdy oświetlenie drogi spada ponizej 20 luksów czy jakos tam. A on mierzył jakąs apką w telefonie i wg niego jest już za ciemno. Przyczepił sie tez do mojej tylnej lamki że świeci mrugając a tak nie wolno. No i jak głupi przyjałem ten mandat bo mnie postraszył, że sąd na pewno podtrzyma mandat i jeszcze może dołozyć inne opłaty. Ale potem gadam w domu z kumplami przez telefon i mówią, że ten gliniarz mnie w bambuko zrobił. I jestem mega zły. Da się odwołać od tego głupiego mandatu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...