Skocz do zawartości

[sztyca regulowana] Problem z RS Reverbem, korek z uszczelką


Rekomendowane odpowiedzi

Sztyca Reverb Stealth B1

Czy w głowicy jest jakaś uszczelka od drugiej strony z tego zdjęcia? 

Problem polega na tym, że sztyca zapowietrza sie po kilku ugięciach, dodatkowo rob się podciśnienie i nie moge spuścić całego ciśnienia przed rozkręcaniem. 

Poł roku temu mialem z tą sztycą wypadek po którym sie zapadła i uszkodziła się uszczelka w korku(tym ze zdjęcia) oraz ala'seger trzymający ją. olej ze sztycy wlał mi sie do suportu.

seger i uszczelki udało mi sie dokupić(niebiesko-zielona i czarna szersza z kołnierzem ), ale nie pamietam czy wyjmowałem wszystkie czy tylko te 2 co wymienilem

W zestawie servicekit były też uszczelki i podkładki do innych Reverbów

Jak mam założone tylko te 2 uszczlelki reverb po zalaniu i napompowaniu działa ale  po kilku ugieciach sie zapowietrza. 

Założony nowy serwis kit z wszystkimi oringami i Nowe IFP.

korek-dolny-seal-head-reverb-stealth-b1-2017-rock.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz jest tylko ta zielona uszczelka widoczna na zdjęciu. Pod klipsem jest plastik z kołnierzem. Od drugiej strony jest jeden szeroki, bądź dwa mniejsze gumowe walce. Od zewnątrz jest o-ring. Zielona uszczelka wargowa musi być zorientowana w odpowiednim kierunku.

Edytowane przez Punkxtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie o te gumowe walce od tyłu mi chodzi, bo jest tam miejsce na coś i nie wiem czy to niebieskie(na shafcie aluminiowa anodowana czesc z oringiem i backupringiem) powinno sie zaprzec o te walce? Czy dotykać do korka? Czy te walce mają tam luzem latać? nie ma co tam przytrzymać

mam jeden cienki, ale jest troch poszarpany  i jeden grubszy nowy z servickitu od innego reverba (chyba a1). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...