Skocz do zawartości

[pompka] Jaka mini pompka do torby podsiodłowej?


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

to Lezyne Sport Drive HV. Nowa edycja Lezyne Pocket Drive HV jest krótsza.

Wybiorę którąś z tych dwóch... sport drive mieściła Ci się tak na siłę? 

11 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

rozważałeś opcję z CO2?

tak, ale może bardziej na zawody, ale jeszcze temat do rozważenia.

Ostanie sezony jeździłem z małym plecakiem, ale teraz chcę zestaw naprawczy przenieść do torebki pod siodło i wyeliminować plecak. Przez ostatnie 4 sezony nic nie użyłem z tego zestawu... ale lepiej go mieć niż nie mieć. W sumie brakuje mi tylko pompki, bo stara (która jest nowa :)) nie wejdzie bo jest za duża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: "jak się popieści, to się zmieści" :) Generalnie dawała się ułożyć po najdłuższej prostej wewnętrznej w podsiodłówce. Teraz podróżuje ze mną w uchwycie przy koszyku jako rezerwa dla CO2. Resztę gratów (łyżki, toola, łatki i pompkę z nabojem) wożę jako zawiniątko w kieszonce koszulki. I odkąd bujam się na mleku, to nie zabieram dętek. Tfu, tfu...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

 "jak się popieści, to się zmieści"

po prostu sport jest tańsza od pocket, a pewnie i tak jej nigdy nie użyję (ale pewny siebie) to ma znaczenie :) w domu używam serwisowej podłogowej. A mam dętkę MTB wiec nie wiem jak będzie z miejscem...

15 godzin temu, CoolBreezeOne napisał:

I odkąd bujam się na mleku, to nie zabieram dętek. Tfu, tfu...

w sumie lepiej mieć dętkę? czy jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat jeżdżę bez awaryjnej dętki. Tłukę się po różnych nawierzchniach, głównie teren, i ani razu nie miałem kapcia. Mleko działa. 

Tak, czy siak, zawszę mam awaryjnie łatki i pompkę. I co? Miesiąc temu łataliśmy kumplowi dętkę w lesie. Nie wiem dlaczego, ale czasami nawet nie zabieram ze sobą zastawu ratunkowego tubeless. Tfu, tfu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michal2008 napisał:

w sumie lepiej mieć dętkę? czy jak myślicie?

Zależy jakie to trasy są, ja wolę mieć niż nie mieć , nawet jeżdżąc na mleku. No chyba że gdzieś blisko domu, że można jakoś się doczołgać.

Prawda też taka że od kiedy jeżdżę na tubeless, to ani razu kapcia nie złapałem, w sumie to na nowym rowerze ani razu nie było kapcia, ale w razie "W" wolę być przygotowany. 

Zdarzało się pomagać przypadkowej osobie z kapciem, to tam łatka, albo cała dętka, robię/pomagam, bo sam kiedyś taką pomoc od przypadkowej osoby dostałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...