Skocz do zawartości

Czy starsi ludzie powinne byc badani przez lekarza na rower?


Gość AniaJM

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor. Jestem bardzo zla bo wczoraj wjechała mi pod koła na ściezce jakas starsza babcia. Wywaliłam sie i mam dziure w nowych spodniach. Babcia powiedziała że ma juz 75 lat i zle widzi i słyszy. Moje pytaniebedzie takie czy starsze ludzie po 50ntce nie powinny być badane przez lekarza jak kierowcy samochodow? A może by jakies podpisy zebrac i petycje napisac do posłow w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, na rowerze. Wyobraź sobie, że oni (starcy po 50tce) wychodzą też sami z domu jakby wciąż mieli 40. Moim zdaniem po 50tce odbierać staruchom obligatoryjnie jednoślady. Niejeden kitra takie na bezczela w piwnicy, szopie. Można później je sprzedawać albo serwisować i udostępniać ludziom na zasadzie miejskiego roweru.

Skończysz lat 40, ustawowo nie możesz wyjść z domu bez ogarniętego 20 latka albo taki mandat, żeby się ze***li (pewnie w tym wieku i tak się to już robi bezwiednie, za rok się dowiem to napiszę) to się nauczą. Po 30tce zakaz sexu, bo w podeszłym wieku musi to wyglądać obrzydliwie. 

A jak skończysz 10 lat - tak jak Ty, co sugeruje składnia i wyłuszczony problem - jest na szczęście jeszcze ustawowo kilka klas do skończenia. Choć może warto byłoby się zastanowić, czy dla niektórych ananasów nauka nie powinna być dłuższa. Sam chętnie podpiszę petycję. 

No i pozdrowienia dla babci, że mając 75 lat wciąż na dwóch kółkach. Może w jej wieku inaczej spojrzysz na świat 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...