Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rock Shox ZEB Ultimate 2023


__guest

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, KNKS napisał:

@_Piotrek Posłuchaj uważnie, koledzy w delikatny sposób, sugerują ci, żebyś zaprzestał publikowania bzdur. Tak jak te powyższe, wcześniejsze i jeszcze wcześniejsze. Lepiej napisać jeden merytorycznie wartościowy post, niż wyklepać 100 takich jakie to masz w zwyczaju. Co prawda byłeś tolerowany, bo wszyscy myśleli że jesteś jakimś 13 letnim gimnazjalistą który ma lekko przyciężki tornister, ale jako że jesteś starym koniem, to taryfa ulgowa raczej nie będzie już obowiązywać.

@KNKS ;)

Ale ja się nie obrażam i nie mam nic do Was chłopaki, że tak piszecie :thumbsup: Lubię na rowerze ganiać, tak jak Wy :thumbsup: i czy piszecie, że na tym się nie da jeździć czy coś, to mnie to nie rusza, lubię ten klimat roweru i da się też szybko jechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci napiszę inaczej. Nie wiem jakie masz tam dokładnie komponenty, więc ustawiłem "na oko".

Zębatka: 30T

Koła: 27.5' 

Opona: 2.6'

Przy kadencji 100, na najmniejszej koronce 11T byłbyś w stanie jechać 36.9 km/h.

Z tego co piszesz, jeździsz nawet szybciej, bo twierdzisz że to i tak nie było "na maxa". Więc twierdzisz że jadąc tym klockiem, zrzucasz na najtwardsze przełożenie, a na dodatek cały czas kręcisz z kadencją 100-110 RPM?

Proszę, sprawdź trasę w Google i podziel się z nami. Może zrozumiesz, jak oderwane od rzeczywistości pierdoły tutaj piszesz.

Cytat

lubię ten klimat roweru i da się też szybko jechać ...

Szybko to pojęcie względne i akurat w tym przypadku, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

Możesz sobie pisać co chcesz i zapierać się rękami i nogami. Jeżeli ktoś chociaż raz jechał z licznikiem na rowerze lub umie wyciągnąć średnią z dystansu i czasu, będzie bez problemu w stanie stwierdzić że piszesz historie wyssane z palca. Gdybyś osiągał takie prędkości na takim klocku, na rowerze szosowym prawdopodobnie byś równał się z profesjonalistami lub ich przeganiał.

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KNKS napisał:

Co prawda byłeś tolerowany, bo wszyscy myśleli że jesteś jakimś 13 letnim gimnazjalistą który ma lekko przyciężki tornister, ale jako że jesteś starym koniem, to taryfa ulgowa raczej nie będzie już obowiązywać.

@KNKS  ;)

Aż tak stary to jeszcze nie jestem :D na razie daję radę ganiać na rowerze ...  :) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci jeszcze jedną ciekawostkę.

Tour De France, kojarzysz taki wyścig?

To są wyniki z czasówki:

https://www.procyclingstats.com/race/tour-de-france/2022/stage-20

Najsłabszy PROFESJONALISTA na rowerze CZASOWYM, zrobił średnią 42.5 km/h.

Z Twoich opowieści wynika że jadąc klockiem, zrobiłeś średnią niższą o 5 km/h od profesjonalisty, jadącego na rowerze czasowym po zamkniętym odcinku.

Najsłabszy, oznacza 137 zawodnika z elitarnego grona najmocniejszych kolarzy na świecie.

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ChuChu napisał:

To ja Ci napiszę inaczej. Nie wiem jakie masz tam dokładnie komponenty, więc ustawiłem "na oko".

Zębatka: 30T

Koła: 27.5' 

Opona: 2.6'

Przy kadencji 100, na najmniejszej koronce 11T byłbyś w stanie jechać 36.9 km/h.

Zębatka przednia 28T / Koła 27.5 / opony 2.8 ... Nie ma licznika na rowerze, tak mi jest potrzebny jak bagażnik do roweru ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem przy najtwardszym przełożeniu, z kadencją 100 RPM pojedziesz 34.9 km/h.

Ja nie piszę żebyś sobie zakładał licznik czy dokładnie liczył dystans i czas. Twierdzę tylko, że piszesz bzdury o tym z jaką prędkością.

Ty dość uparcie nie chcesz sprawdzić trasy na Google Maps lub już sprawdziłeś, zdałeś sobie sprawę jaką głupotę palnąłeś, a teraz próbujesz zmienić temat.

Jeżeli się coś pisze, to wypada mieć jakieś argumenty. Twoje opierają się na ilości przystanków.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dokumosa napisał:

Kanał Dirt it cośtam jest celowany w odbiorców, których do niedawna można było nazywać gimbazą. Może coś pomyliłeś i raczej ojciec ma 40 lat?

Proponuję zobaczyć treść kanału. 

Obejrzałem kilkanaście produkcji z ostatniego roku, zarówno pod względem treści,  ich jakości jamm i uważam że są więcej niż niezłe. A też sam prowadzący zdecydowanie orientuje się w poruszanych tematach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...