Skocz do zawartości
  • 0

Szosa - pomoc w wyborze


Gość Karmazynowy jeleń

Pytanie

Gość Karmazynowy jeleń

Witam,

Tak pomalutku, może jeszcze w tym sezonie przymierzyłbym się do zakupu roweru szosowego z elektroniczną grupą napędu. Chciałbym jakiś markowy TREK, SPEC czy coś w podobie, ale może być ciężko. Z kilu powodów budżet chcę zamknąć kwotą 20k zł. Jest w DECATHLON taki: https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-van-rysel-edr-cf-sram-force-axs-etap/_/R-p-344857?mc=8788491&c=Czarny  i bardzo by mi pasowała grupa FORCE, bo bez blipboxa bym podłączył lemondkę: https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/sram-mi--tap-clics-ext-aero-650-elektroniczny-zestaw-zmiany-biegow/136332538/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=4366867&country=pl&gclid=CjwKCAiAk--dBhABEiwAchIwkTGbShJ2K-aMbaO3gXFj7eCBXqoVRFIXsYr2R1nzv8MMqNcRV9hBdRoCPTEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds  i o dziwo, podoba mi się jego wygląd. Obecnie mam TREKA DOMENE w rozmiarze 56 (górna rura 55,4) i już teraz wiem, że jest przy duży, choć udało się go na styk dopasować.

Kabel przycisków długością nie starczy na pewno, ale przecież da się normalnie go przedłużyć lutując? Może coś ominąłem ciekawego to wrzućcie jakieś oferty. Liczę na kolegów @Mihau_, @abdesign i innych szosowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Karmazynowy jeleń

Na razie na spokojnie. Trochę zaskurniaków na 2023 zostanie, to tak się zacząłem przyglądać, a że kupiłem e-bike w DECATHLON, to mi ten wpadł w oko. A piszą, ze EDR to endurance  Ta pozycja to może nawet by mi pasowała, bo jestem ruchowo sprawną i rozciągnięta małpą, ale dzięki. DOMENE nie kupię, byłem nawet w salonie, ale ceny powariowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale jak my Ci możemy w czymkolwiek pomóc skoro sam nie masz pojęcia czego potrzebujesz. Twierdzisz, że jesteś sprawny i rozciągnięty a ustawienia twojego rowery mówią zupełnie coś innego. Nawet głupich podkładek spod mostka nie wywaliłeś co zajmuje dwie minuty. 

Idź sobie na bikefitting w jakieś sensowne miejsce, w Warszawie masz choćby veloart, usługa nazywa się "dobór ramy/rozmiaru". Posadzą cię na retula i będziesz wiedział czego szukać. Wydawanie 20k w ciemno to głupota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Karmazynowy jeleń

Dwie minuty to może koledze, bo ja później się bujam z ustawieniem kierownicy lewo-prawo godzinę. Przy okazji z jedną wywalę. Patrzę tak sobie jak mam chwilę wolną, co jest na rynku w elektronice. Jak nic nie ma, to po co mi ten fitting, ale... Może i się skuszę na takie coś, nawet tak z ciekawości, bo namawia mnie kolega, który jest właścicielem stajni rowerowej. No może może... Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...