Skocz do zawartości

[Sterownik] do wyświetlacza LCD SW900 i silnika 48V 1000W?


nalaswoj

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, potrzebuję pomocy od ludzi, którzy znają się na rzeczy. Otóż, chciałem zmienić rower MTB w e-bike, więc kilka miesięcy temu zakupiłem zestaw z kołem i silnikiem 1000W 48V (nie ma nigdzie nazwy, ale dokładnie wygląda tak jak ten: Momo Design W https://allegro.pl/oferta/zestaw-silnika-rowerowego-26x1-75-48-v-1000-w-12114791926).
Odrębnie zakupiłem wyświetlacz LCD SW900 (zdjęcie w załączeniu). Jako że się na tym nie znam zleciłem konwersję serwisowi rowerowemu. Rower jeździ, ale okazało się, że zakupiony sterownik (kontroler) nie współpracuje z wyświetlaczem LCD, ale tylko z prostym wyświetlaczem LED (ma 3 kontrolki, które pokazują tylko stan baterii a z boku manetkę do napędu bez pedałowania - zdjęcie w załączeniu). Nie mogę m.in. regulować stopnia wspomagania, nie widzę prędkości, przebiegu itd.. Serwis zasugerował, że muszę zakupić, sterownik (kontroler), który będzie współpracował z wyświetlaczem LCD (tak przewiduje to też instrukcja – zdjęcie w załączeniu). Problem jednak w tym, że kompletnie nie wiem jaki dokładnie i gdzie taki sterownik kupić, aby pasował do mojego zestawu, czyli silnika 48V 1000W i wyświetlacza LCD SW900? Poza tym, czy muszę dodatkowo zakupić jeszcze manetkę samodzielnego napędu, czy będzie pasować ta zamontowana z wyświetlaczem LED? Jeśli tak to jaką manetkę kupić? Z góry bardzo dziękuję za ewentualne podpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nalaswoj napisał:

Jeżdzę tylko po własnym garażu .... a ty tak to społecznie, czy zawodowo, bo dostrzegam zacięcie ORMO-wca (jak nie wiesz kto zacz to sprawdź...)

Społecznie, bo nie mam ochoty jeździć z takimi jak Ty po ulicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...