Skocz do zawartości

[rękawiczki] na zimę do -10st.


TLB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam 100% Brisker, to fajna rękawiczka, ale typowo przejściowa, poniżej zera, z dodatkową rękawiczką z merino, taka cienka z Deca daje radę tylko podczas podjazdów, na przełomie i podczas zjazdu  w ciągu 15 minut palce są skostniałe, ale to też zależy od indywidualnego odczucia zimna, ja jestem na to bardzo wrażliwy. Te rękawice są za to super wygodne, świetnie trzymają i leżą, ważne jest dosyć aby kupić rozmiar większy niż "normalnie" bo może się okazać, że są za ciasne. Ja mam normalną dłoń, w pracy używam rękawic M/L a te zamówiłem XL i jest OK, L byłaby za mała moim zdaniem.
Generalnie nie sugerowałbym się zachwytami z sieci, bo to bardzo cieniutka rękawica i raczej nie ma opcji fizycznie żeby zapewniła komfort cieplny przy lekkim wysiłku, przy ciężkich podjazdach sprawdza się w 100% :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czesc, szukam drugiej pary rekawiczek do 0 stopni (nie lubie jezdzic ponizej jak wszystko zaczyna zamarzac). Najczesciej jezdze przy mniej wiecej 2-7 stopniach i sprawdzaja mi sie shimano podobne do tych (na pewno windstoper w nazwie mialy, ale pod spodem kolo zielony w polowie, mysle ze mam jakis starszy albo nowszy model) https://www.decathlon.pl/p/rekawiczki-na-rower-shimano-goretex-infinium-windstopper-insulated/_/R-p-X8675696?mc=8675696  czas jazdy ok 3-4h - jednak dosc dobra cena ekoi zacheca mnie do kupna drugiej pary przy okazji zakupu skarpet. Czy te rekawiczki sie sprawdza czy warto poszukac czegos w PL? https://www.ekoi.com/pl/zimowe-rekawice-na-rower/10209-gant-ekoi-neogel-winter.html

Edytowane przez bkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...