Skocz do zawartości

[Kask] na szeroką głowę.


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja.

Zamówiłem jeszcze kolejne 5 kasków, żeby mieć pewność, że wybrałem najlepiej.

Alpina Mythos 3.0

Uvex air wing

uvex unbound mips

Giro radix

Abus Viantor

Alpina mythos leży dobrze, ma wszystko czego potrzebuje, waży poniżej 300g dobrze leży i ma dużo otworów, fajne zapięcie i gąbke na brodę, żeby pasek nie uwierał

Uvex air wing będzie dopiero za kilka dni wiec zobaczymy

Uvex unbound będzie dzisiaj wieczorem więc jestem ciekaw

Giro radix, dziwne paski, pierwszy raz takie spotkałem, są z gumy a nie ze sztywnego materiału jak wszedzie, klamry rozdzielające uszy też nie są plastikowe tylko materiałowe, może to i lepiej bo nie będzie przeszkadzać bo to wszytko jest miękkie ale mam wrażenie, że ten pasek długo nie wytrzyma a jak wytrzyma to bedzię wyglądał bardzo źle po jakimś czasie i zacznie się zwijać do środka, także ten kask odpada.

Abus viantor, niezły kask, ale za zgłęboki dla mnie. kask wchodzi mi na brwi więc ewidentnie nie dla mnie ale dla kogoś z wysoką głową byłby dobry.

Uvex Air wing chyba odpuszcze bo musiałbym czekać jeszcze tydzień więc po przymiarce uvex unbound jeśli się okarze dobry to w grze pozostanie on oraz lazer roller i alpina mythos. Na tą chwilę alpina wygrywa bo ma wszystko czego szukałem, detale, które sprawiaja że kask jest wygodny powodują że to bedzie chyba to. Zwłaszcza że konkurencja w tej cenie nie daje tyle przemyślanych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...