Skocz do zawartości

[rower] Author Richmond 19 cali Cro - Moly


bob555

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania rower crossowy Author Richmond na ramie chromowo-molibdenowej. Na OLX wstawiłem przez pomyłkę jako Authot Horizon. 
Rozmiar ramy 19 cali, dla mnie przy wzroście 176 cm jest idealny. Rama stalowa bardzo dobrze tłumi drobne nierówność. Ma założone nowe opony, zmienione manetki revoshift na klamkomanetki Shimano 3x7. Nadaje się do jazdy po mieście, ścieżkach rowerowych lub lekkim terenie w lesie. Rower kupiłem jakieś 4 lata temu. Rocznie robiłem na nim około 1000-1500 km. 2-3 razy do roku zmieniałem łańcuch na drugi. W tym roku przesmarowałem łożyska w kołach, suporcie, kółka w przerzutce. Rower ma już parę lat, ma tu i ówdzie obcierki, ale mechanicznie jest sprawny. Może być do jazdy w takim stanie w jakim jest albo do renowacji. Można wypiaskować i odmalować ramę jak ktoś ma warunki i zrobić sobie świetnego klasyka.

Mam jeszcze komplet nowych hamulców V-brake Alivio, mogę dorzucić gratis


Waga około 13 kg.

Jeśli ktoś zainteresowany, to mogę na maila podesłać fotki w lepszej jakości. Istnieje możliwość wysłania kurierem po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

cena 500 PLN

 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-author-horizon-19-cali-kola-28-rama-cro-moly-CID767-IDREWu9.html?bs=olx_pro_listing

IMG_2460.JPEG

IMG_2459.JPEG

IMG_2458.JPEG

IMG_2461.JPEG

IMG_2466.JPEG

IMG_2472.JPEG

IMG_2475.JPEG

IMG_2476.JPEG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...