Skocz do zawartości

[Silnik elektryczny] Jaki silnik 500 wat


Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem pytanie czy ktoś wie czy taki model jest w sprzedaży. Ale ludzie piszą o czy to legalne czy nie. Samochodem też można jeździć z prędkością nie dozwoloną. A takie samochody produkują jeszcze (2035).

Taki rower elektryczny będę użytkował na drogach nie publicznych.

A co do roweru legalnego. Znalazłem ofertę konwersji roweru zwykłego i w ofercie ma silnik 1500w i *Tryb legal (blokuje moc do 250W i 25km/h oraz dezaktywuje działanie manetki przyspieszenia)

Wie ktoś gdzie to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 14:15, Mihau_ napisał:

I uważasz, że ktoś publicznie będzie ci pomagał w łamaniu prawa?

Ja. Zauwazylem w różnych tematach okołoelwktrycznych że udzielających się i sugerujących takie rozwiązania jest sporo. Więc jest to dość liczne ktoś. 

Regularnie udzielam się w tematach E I niejednokrotnie pisałem o korzystaniu z zestawów 750-1000. 

Oczywiście można uznać że łamię prawo- można poprosić o interwencję "naczalstwo" forum ponad moderatorką. Przyjmę na klatę odpowiedzialność,  nawet zdjecie pagonów czy bana. 

Czy raportowałeś to administracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 18:36, pawels237 napisał:

Tryb legal (blokuje moc do 250W i 25km/h oraz dezaktywuje działanie manetki przyspieszenia)

Ja Ci w szukaniu silnika nie pomogę bo się na tym nie znam ale to co napisałeś czy tam zacytowałeś to jest warte tyle co napis na płocie - rower tak przerobiony dalej nie będzie mógł legalnie poruszać się w przestrzeni publicznej i nie będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rowerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami, po ścieżkach rowerowych, przeprowadzali by rower przez pasy, gdyby w ogóle jeździli po chodniku, a nawet mają dzwonek.

Elektrykami się brzydzą, pytanie o silnik powyżej 250W stanowi obrazę uczuć religijnych, a chęć jazdy powyżej 25km/h to już w ogóle zbrodnia ze szczególnym okrucieństwem więc o tym nawet nie wspominaj ;) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mihau_ napisał:

Ale ty musisz mieć silną psychikę, anarchia w czystej postaci

Nie mam silnej psychiki,  zwracam uwagę na takie pierdy jakie tu wyprodukowałeś. 

Jeśli uznajesz że ten temat łamie zasady forum- donieś administracji. Ja nie posprzątam,  przypuszczam że ktoś inny prawdopodobnie tak. 

Pytasz czy ktoś publicznie będzie pomagał? Podobnie jak w innych tematach w tym dziale -  owszem, przecież już były podobne zapytania. 

Albo to nikomu nie przeszkadzało,  albo administracja nie posprzątała albo praworządni użytkownicy nie zaraportowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tobo śmiechłem... Tobie to wolno nawet przeklinać a co dopiero w reszcie kwestii. Taki plus za zasługi co jest żenujące. Ostatnio admin się wnerwił i zamknął taki podobny temat i brakuje mi takiej reakcji za każdym razem kiedy temat zejdzie na motorynki. Niestety zła wiadomość jest taka, że nie ma cię kto spacyfikować wiec produkujesz swoje pierdy jak to ująłeś. Z przyzwoitości szanuj w takim razie drugą stronę bo tego wymaga po prostu kultura i zasady na forum. Rozumiesz, wspierasz wspomaganie już na petardzie jak kłucie dupska w siłowni. Nie oczekuj, że wszyscy będą to wspierać. Jaśniej już się nie daje i wielu klękać przed tobą nie będzie w tej kwestii bo jesteś cienki jak szczypiorek. Przynajmniej dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ma mnie kto spacyfikować- tylko nie chce. A to już nie jest mój wybór tylko tych którzy tego nie robią. Jestem tykalny i jeśli  zechcą mnie oskubać z pagonów , nawet zbanować-  to proszę bardzo. To ani moja rodzina,  ani przyjaciele,  ani kumple od piwa na zlotach, ba, nie mam z nimi żadnych relacji,  więc jeśli coś ich powstrzymuje to jedynie ich brak chęci. 

Czy przeklinam? Może podlinkuj? Chyba że pierd jest słowem w tej kategorii. 

Nie mam przyzwoitości. W pewnych sytuacjach i dla pewnych osób. 

Ja nie mam żadnych oczekiwań i nikt mnie nie wspiera. A jeśli -  to jednostkowo i nie w wyniku mojego zabiegania o to. 

Czy ja coś wspieram? Udzielam informacji odnośnie wskazanych przez kogoś potrzeb. Ustosunkowałem się do sugestii oczekiwań że ktoś będzie wspierał chętnego w łamaniu prawa. 

I skoro uważasz że ten wątek łamie zasady forum to go zaraportuj. Zamknie go ktoś kto uzna go za nielegalny. 

To chyba może być bardziej skuteczne niż dyskusja i punktowanie mnie? Bo (chyba?) zdajesz sobie sprawę że nie jestem w żaden sposób w zasięgu twojej sprawczości  - poza złożeniem donosu? 

Ps: poprosiłem o zmianę statusu na zwykłego użytkownika. Teraz poczekam na konsekwencje. 

Jeśli mam prowadzić jakieś interakcje z takimi jak ty to zdecydowanie lepiej będzie z poziomu szeregowca. Przynajmniej nie będziesz wierzgał że mod ma zasady w życi i jest nietykalny. 

Nie będzie mnie też kusiło żeby cię zbanować,  tak zwyczajnie,  pod wpływem chwili.  Przemknęło mi to przez głowę,  w ramach braku szacunku dla zasad i forumowiczów, które wspomniałeś.  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...