Skocz do zawartości

[Zakup roku 2022] Jeden najlepszy


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję następującą zabawę. Wpiszmy w tym temacie JEDEN najlepszy produkt który udało nam się kupić w mijającym roku. Produkt idealny, taki w którym nie chcielibyśmy zmienić absolutnie nic, który dał nam mnóstwo satysfakcji. Taki bez którego już nie wyobrażamy sobie życia :)

Zacznę od siebie.

Spodenki Assos Mille GTS.

 

Mille GTS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy deal to sztyca regulowana z Decathlonu za śmieszną kwotę (300?), a zmieniła "rower" w rower górski.

Bałem się więcej zainwestować, bo uznałem to za fanaberię z której szybko zrezygnuję ;) 

Kto jeszcze nie ma temu polecam, nawet te najtańsze pokazują ogrom możliwości.

20220526_115514-2048x1536.jpg

Edytowane przez c1ach
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się broniłem, ten w sumie również w założeniach miał być dla mojej dziewczyny. Noooo ale mam, używam, nie wyobrażam sobie powrotu do "analogowego" zegarka na co dzień - siedem sprzedałem, zostawiłem tylko garniturowiec

IMG_20221103_171840.jpg

* może tylko nighthawk havana sobie kupię jak się trafi😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój najnowszy ostatnio zakup, czyli kask. Giro Helios Spherical Mips

image.png.ae119531c604c0f44429809c60ac85b4.png

Dość długo szukałem tego jedynego i w końcu trafiłem. Nie mam zastrzeżeń, po drobnym ustawieniu pasuje idealnie na głowie, nie jest grzybem, paski to nie sztywne lejce są miękkie delikatne. Dziś była 1 jazda i bez najmniejszych zastrzeżeń, bardziej przewiewny niż mój stary MET. 

No i na końcu bonus:

 

image.png.175a4763f6b6d4e47fc5f2ce86bcf2a1.png

Idealnie pasuje, nie ukrywam że też trochę mi na tym zależało :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter Honda PCX :wub:

Pali to tyle co nic, bo dwa litry. Przekładnia CVT, bezstopniowa - więc dopasowanie prędkości do poprzedzającego pojazdu jest perfekcyjne, bez irytacji że bieg/obroty silnika za niskie/za wysokie. Schowek pod siedzeniem na kask albo zakupy. Wygodna pozycja. Rewelacyjne reflektory LED. No i najważniejsze - irytacja ze stania w korkach zamieniła się w przyjemność z jazdy ^_^ Nigdy nie oddam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet  miesięczny na komunikację zbiorową w Niemczech za 9 euro  ( DB Nahverkerhr, s-bahny, metro, autobusy,tramwaje i inne cuda ).

Kupiliśmy 3-krotnie ( czerwiec,lipiec,sierpień).

Udało się zrobić 6 wycieczek weekendowych w promieniu 500km od domu i jedną 8dni podczas której dotarliśmy aż do Francji i  jeziora bodeńskiego na granicy ze Szwajcarią.

Sakwy i namiot wisiały na rowerach całe lato.

Patrząc po zdjęciach : Drezno,,Berlin,Wittenberga,Berlin,Harz,Magdeburg,Rostock,Uznam,Rugia,Wuppertal,Bonn,Kolonia,Frankfurt,Koblenz,Schwarzwald,Stuttgart,Konstanz,Wurzburg,Ulm,Erfurt.....

Łaba,Ren,Men,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...