Skocz do zawartości

[rower] Trek Domane Al4 Disc r. 56


Wujciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do sprzedaży posiadam rower marki Trek w rozmiarze 56 (ja 181cm), model domane AL4 rok 2022. Rower kupiony za kwotę 8 500 PLN w Krakowskim sklepie dobrerowery początkiem lipca b.r. Do tej pory zrobił on około 650km. W połowie września został wykonany pierwszy przegląd który gwarantuje wieczystą gwarancję na ramę. Po serwisie rower stoi w mieszkaniu nieużywany. Niestety jestem zmuszony sprzedać rower ze względu na problemy ze stawem skokowym oraz kolanowym co wyklucza w pełni korzystanie z jego możliwości, a nie opłaca mi się posiadać takiego roweru dla rekreacji. Więcej na temat roweru można przeczytać na stronie producenta www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/domane/domane-al/domane-al-4-disc/p/33085

Do ceny rowery należą jeszcze dodatki które dokupiłem do niego:

- czujnik prędkości i kadencji Bontrager duo strap s zamontowany w ramie w specjalnym do miejscu do tego przeznaczonym ( 200 pln)
- 2x koszyk (60 pln)
- 2x bidon (40 pln)
- Lampka tylna KNOG Blinder V Traffic ( 190 PLN)
- KNOG Plus lampka przednia (70 PLN)
- pedały rowerowe Shimano SPD PD-m520 (180 PLN)
- Torba podsiodłowa Bontrager Seat Pack Comp M czarna (65 PLN)
- Bontrager Comp Multi-Tool Steel Black (50 PLN)
- Owijka Bontrager Double Gel czarna dla zwiększenia komfortu (100 PLN)
- Uchwyt na telefon SPIGEN GEARLOCK MS100 + etui na telefon Iphone 12pro gratis + naklejka do montażu do dowolnego telefonu/etui (140PLN)

Cena 8200 PLN - do negocjacji


Cena samych dodatków to prawie 1100 PLN. W proponowanej cenie za rower to one za darmo. Dla mocno zainteresowanych jestem w stanie coś zejść z ceny. Nie interesuje mnie zamiana.

Odbiór osobisty w Krakowie. Zapraszam do kontaktu pod numerem 660 201 225, jeśli nie odbieram to proszę o SMS, oddzwonię.

Edytowane przez Wujciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...