Skocz do zawartości

[licznik, segmenty] Ile kosztuje Strava ?


radko10

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio była ( być może jeszcze jest) promka za ~150 zł/rok Dostępna tylko przez apke w telefonie. Segmentów Garmina to w stosunku do tych ze Stravy to tyle co kot napłakał.

W sumie to kupuje abo tylko w promocjach bo mają IMHO najlepszy planer do tras.  Reszta IMHO nie warta nic poza w/w sumę 

Edytowane przez HarveyDent
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radko10 napisał:

Ile płacicie za Strave, zależy mi na segmentach i tak się zastanawiam czy może iść w segmenty Garmina?
Roczna subskrypcja to około 300 PLN. Po dwóch latch mam Edge 130 plus.

Nie ma co porównywać segmentów Stravy do Garmina. W przypadku Garmina mało co się dzieje. Jak chcesz faktycznie rywalizować to nie masz wyboru i musisz mieć Strave. Sam mam i Garmina i Stravę. Właściwie do Garmin Connecta zaglądam od święta. Za to na strava siedzę cały czas.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HarveyDent napisał:

Ostatnio była ( być może jeszcze jest) promka za ~150 zł/rok Dostępna tylko przez apke w telefonie. Segmentów Garmina to w stosunku do tych ze Stravy to tyle co kot napłakał.

W sumie to kupuje abo tylko w promocjach bo mają IMHO najlepszy planer do tras.  Reszta IMHO nie warta nic poza w/w sumę 

Ta promka jest dla wybranych, z tego co widziałem to dla ludzi, którzy mieli premium a potem dłuższy czas nie mieli. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do wniosku że co do starvy jeśli już bym miał cos kupować na okres kiedy faktycznie najwięcej się jeździ. Ogolnie to jeden miesiąc przy pierwszym testowaniu jest za free potem 17 zł na miesiąc. Jak bym ja kupował co się nad tym zastanawiam to okresy ciepłe w roku.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ernorator napisał:

Ta promka jest dla wybranych, z tego co widziałem to dla ludzi, którzy mieli premium a potem dłuższy czas nie mieli. 

O widzisz. To by się zgadzało bo wcześniej miałem premium z kuponów i promocji "brazylijskiej". 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...