Skocz do zawartości
  • 0

Giant Revolt 0 2021 vs 2022


Gość Tyberiusz Roam 0

Pytanie

Gość Tyberiusz Roam 0

Witam, mam okazję kupić mój pierwszy gravel, jak w tytule, rocznik 2021 używany w bardzo dobrym stanie 2500zl taniej aniżeli nowy Revolt 0 ze sklepu. Moje pytanie, czy różnice są tak duże, że warto kupić nowszy model, czy raczej nie ma co przepłacać i kupić używany? Dodam, że na moim rowerku robię średnio na tydzień ok 250km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pewnie chodzi model Advanced 0 czyli w karbonie. 

Z tego co pamiętam największa różnica to ten cały flip chip, osprzęt ten sam, koła te same. I prawdę mówiąc cena za używkę bez szału, bo za tyle lub mniej można wyrwać nieużywane modele o ile będą jeszcze gdzieś dostępne ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

27 minut temu, Mandoleran napisał:

Z tego co pamiętam największa różnica to ten cały flip chip

Do tego nowszy ma minimalnie ale naprawdę minimalnie mniejszy s/r do tego o ile dobrze patrzę wydłużyli nieznacznie górną rurę i skompensowali to ciut krótszym mostkiem. Ale to są wszystko "ułamki"

A wybór? Jak wyżej koledzy zauważyli dwa aspekty. Pierwszy - skoro pytasz który, to bez znaczenia który wybierzesz. Bo tu nie ma tak że któryś jest lepszy czy gorszy. Są wściekle podobne i różnią się dosłownie niuansami geometrii. A dugi aspekt cena. Ja bym wziął nowszy bo 15% mniej za używany rower z zeszłego sezonu to żaden cymes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...