Skocz do zawartości

[ankieta] na temat pakowania na wyjazdy (rowerowe i nie tylko)


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadłam na pomysł zaprojektowania aplikacji, która miałaby pomóc w tworzeniu i zapisywaniu list ekwipunku na wyjazd. Po krótkim rozeznaniu okazało się, że podobne aplikacje już istnieją i sporo osób z nich korzysta (większość nadaje się raczej do casualowych wyjazdów na wakacje, jedna dedykowana jest pieszym wędrówkom). Projekt realizuję w celach nauki oraz do portfolio. Chciałam jednak, żeby był sensownie zrobiony, dlatego postanowiłam przeprowadzić krótką w pełni anonimową ankietę (7 zamkniętych pytań) na temat pakowania. 

Szukam do wypełnienia ankiety osób, które interesują się różną formą outdoorowych wyjazdów (oraz sporządzają listy rzeczy do zabrania przed wyjazdem). Jeśli ktoś miałby ochotę wypełnić ankietę, to wklejam link poniżej :)
Ankieta - Pakowanie na wyjazdy outdoorowe

 

Jeśli ktoś chciałby coś dodać poza ankietą, to zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sporo rzeczy ustaliłam testując istniejące aplikacje i przede wszystkim czytając to co ludzie o nich piszą, więc faktycznie pytań mam malutko :) ale nie wykluczam takiej możliwości, że jak już faktycznie zacznę pracę prototypem to pojawią mi się bardziej sprecyzowane pytania i zrobię nową ankietę (w sumie dopiero się uczę, więc pewnie można by było zrobić to lepiej) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JWO napisał:

Mnie się wyświetliło jedno

chyba, że tak 😀 w sumie ankieta była kierowana do osób, które sporządzają listy, więc to pierwsze pytanko było takie do odsiania, ale dzięki wielkie za kliknięcie.
 

3 godziny temu, chudzinki napisał:

Zrobione. Czekałem jak przetrzecie szlaki

3 godziny temu, KSikorski napisał:

Zrobione.

Dzięki wszystkim za wypełnienie 😄

Edytowane przez odcien_niebieskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem potrzebę robienia listy, bo sam czasem robię żeby czegoś nie zapomnieć. Tylko używam do tego tak zaawansowanej technologii jak mała karteczka i długopis ;) 

Jakbym się miał z tym pierdzielić na telefonie w jakiejś aplikacji to by mi się nie chciało. Tym niemniej życzę powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kipcior napisał:

Tylko używam do tego tak zaawansowanej technologii jak mała karteczka i długopis ;) 

Jasne, rozumiem :) każdy sposób jest dobry i na pewno nie każdy chciałby używać do czegoś takiego aplikacji. Przyznaję, że sama robię listy na kartce (chociaż ostatniojak sprawdzałam, czy podobne aplikacje istnieją to byłam w sumie zaskoczona, że mają całkiem dużo pobrań. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...