Skocz do zawartości

[Max 4 tys, czy,Gravel] ma sens, czy lepiej cross?


Rekomendowane odpowiedzi

@chrismel aż jeszcze raz swojego posta przeczytałem, myślę że źle odebrałeś moje słowa, ale tak to bywa w pisanej konwersacji ;).

W żadnym momencie nie sugerowałem wpływu na szybkość, natomiast na lekkość i przyjemność z jazdy, łatwość rozpędzania, podjazdy, tam wszędzie moim zdaniem waga ma znaczenie i ma wpływa na to ile energii wkładamy w jazdę, a 4 kg to jest bardzo dużo. Takie jest przynajmniej moje zdanie na bazie własnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 18:19, george28 napisał:

Oczywiście są też w orbicie zainteresowań rowery crossowe mam nawet jednego faworyta:

https://allegro.pl/oferta/rower-crossowy-28-kands-avangarde-fulldeore-2022-12347798565.

Cenowo w zasięgu i nie ma problemu z dostępnością.

Jak to się ma do połykania kilometrów na w miarę dobrych równych trasach względem gravela?

Też się zastanawiam nad tym rowerem ale nie mogę znaleźć opinii na jego temat 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła i zamówiłem w Decathlonie tego gagatka, trafił się w końcu odpowiedni rozmiar:

https://www.decathlon.pl/p/rower-gravelowy-triban-rc520-105/_/R-p-337677?currentPage=1&filter=all&mc=8733355&orderId=pl2781039613

Ale u siebie w mieście znalazł się jeszcze ten i mogę go jeszcze zamienić :

https://fabrykarowerow.com/sklep/rowery/rowery-trek/rowery-szosowe/domane-al-2-disc-2021-2022/.

W Treku jest możliwość lekkiego upgrade'u (opony ,korba ,wkład suportu) i wyjdzie cenowo jak Triban bo jest teraz w promocji.

Zamieniać czy zostawić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to w ogóle musi być Esker to czy ktoś Ci każe kupować go w cenie katalogowej? Sklepów z rowerami tej marki jest multum. Do tej pory kupiłem kilka rowerów, różnych marek, każdy z rabatem. To nie jest drogi rower, ale myślę, że te 10% gdzieś byś wyrwał. Przynajmniej spróbował bym sobie poszukać dobrej oferty. Jak dla mnie to jest bardziej kwestia tego kiedy będzie realnie dostępny i na kiedy Ty potrzebujesz nowy rower.

 

2 godziny temu, george28 napisał:

wchodze potem patrze a tu zamiast 4499 zł to 4799 zł masakra jakaś.

W mailu z informacją o opóźnieniu dostawy też miałeś wyraźną informację, że zapłacisz więcej? Czy tylko na stronie była zmiana? Chodzi mi o to jak Decathlon podchodzi w kwestii ceny do już złożonych zamówień. Tak czy owak szkoda, że anulowałeś.

Edytowane przez Pitof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem zamówienie po informacji że będzie opóźnienie, wkurzyłem się trochę, cofnąć anulowania nie można, potem na stronie cena była już wyższa. Nie musi być to esker ale w tym budżecie wybór jest jaki jest, no i z dostępnością wiadomo też jak jest . Eskera i Treka mam u siebie na miejscu w dobrych cenach. 

Edytowane przez george28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 20:13, george28 napisał:

Anulowałem bo miałem go dziś odebrać a przysłali info że problem z dostawa i czekać jeszcze 8 dni ,wchodze potem patrze a tu zamiast 4499 zł to 4799 zł masakra jakaś. Triban mówisz ?

Dwa tygodnie temu odebrałem Rockridera XC 900S. Patrzę dzisiaj i cena 500 zł. wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...