Skocz do zawartości

[Relacja] Gravmageddon: 340km, 7km przewyższeń. Jak się przygotowałem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jestem w szoku ile rzeczy się zmieściło na kierownicy :w00t:
Sam chyba bym się bał tak zamontować trzeci koszyk (nie wiem, czy jednak kolanem bym nie zahaczał) - tyle, że ja już raczej nie zaliczę takiej "tułaczki", więc nie będzie mi to potrzebne :no:
Co do ustników, to nigdy nie miałem takich z zatyczką, za to mam bidon Contigo Devon z klapką, która po naciśnięciu przycisku się otwiera, a ustnik wychodzi (obsługa kciukiem - oczywiście tylko jedną ręką, bo nie może być inaczej) :icon_cool:
Niby liczy się droga, a nie cel sam w sobie, ale mimo wszystko fajnie, że udało się zmieścić w czasie (tak z ciekawości : liczyłeś ile czasu zostało ?) :thumbsup:
A te skarpety zdążysz założyć podczas jazdy ? ;)
Ogólnie to dość skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie - te wysyłki i przepaki...
Wiesz ile tego wszystkiego wyszło wagowo ?
PS
Mam te łatki Lezyne, ale nie używałem, i mam nadzieję, że nie będę musiał, a w każdym razie nieprędko - początkowo myślałem, że brakuje łatki do opon wspomnianej w opisie :icon_wink:
W tym ciemnym lesie pewnie sam bym się rozpłakał, bo :
"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie
 Co to będzie, co to będzie?
"...
 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję !

Z namiotem było tak, że wpadliśmy na pomysł że wyślemy je na pierwszy przepak, gdyby nie było gdzie spać to rozkładamy na pierwszym pit stopie i nie wieziemy tego ze sobą. Ja w ogóle spania już chyba nigdy nie będę brał, tylko liczył na kwatery a awaryjnie bivy NRC...

Półtora roku przygotowań. Wiele razy się zastanawiałem, jak będzie wyglądał ten moment. I oto jest. Pierwsza część mojej relacji z 2 pierwszych dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...