Skocz do zawartości

[ok 20000zl] full xc też do scigania


Rekomendowane odpowiedzi

ok w takim razie małe podsumowanie oraz wielkie podziękowania dla zacnych forumowiczów - naprawdę wiele mi pomogliście i każdy miał wkład w moje decyzje

- zakupiony CF 7 - ma być u mnie już we wtorek 23.08.2022, mój bark przerażony 🤐, rehab mówi że na mtb to za 3-4tyg (teraz szosa max 60minut dziennie), będę mieć czas na dopieszczenie:

- zamleczyć - nie wiem czy koła będą już mieć nałożoną taśmę, opony dotychczas jeżdziłem na shwalbe racingralph (addix red) oraz racing ray(przód), niewiem czy te maxisy będą lepsze

- onelock + ESI

- kierownica zmienię na karbon (a która to wybiorę jak złożę i zobaczę czy mostek mi pasuje)

- sztyca jednak BikeYoke Revive lub PRO Koryak 120mm

- folia od 4-bike

- jak dostane wypłatę ubezpieczenia - pewnie dojdzie inpeak :)

coś jeszcze 😉? (fenixa 6 + czujniki mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu 😁

Koła mają taśmę, choć w moim przypadku musiałem w tylnym kole zmienić gdyż się rozszczelniło. Opony zmieniłem na wolfpacki z czysztej ciekawości (na ikonach śmigałem już kilka ładnych sezonów).

Ciekawy jestem jaki ostatecznie dropper zamontujesz i jak się będzie sprawować.

Folię zabezpieczającą planuję w swoim założyć po sezonie.

Do szczęścia brakuje mi jednej rzeczy - osłony ramy od spodu czy to plastikowej czy karbonowej (folia czasami jest zbyt cienka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Rower złożyłem, zamleczylem, obkleiłem folią, musiałem poprawić przerzutkę i mimo zakazu jazdy mtb nie wytrzymałem 🤣 

Co ciekawe, dostałem manetke blokady foxa one click a nie twista 😀, jest miejsce na linke droppera, muszę ściąć rurę bo obniżyłem mostek do maksa, jutro przyjdą esi bo te gumy to twarde. 

Odczucia niesamowite, przede wszystkim zrywny! Pewnie to zasługa kół, amortyzacja przodu to jest szok ten Fox 32 to jest inna klasa niż reba sl Wow! A to że po dziurach jak po dywanie i te koła 29, jazda po piachu miodzio i nawet kamieni nie trzeba omijać 🤪 a zjazdy stały się płaskie ,jestem pod wrażeniem, na razie byłem na 'pierwszej randce zapoznawczej' bo bark nie pozwala ale już czuje ze będzie chemia🤣🤣🤣

Mam mieszane uczucia co do kierownicy, na końcówkach tak dziwnie lekko wygięta do tylu, hmmm może to lepiej niż prosta którą miałem w Zaskarze,takie trendy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Czułem dokładnie to samo po przesiadce na nowy rower. Teraz po pół roku jeżdżenia na FS wsiadem na poprzedni rower HT i zastanawiam się jak mogłem tym jeżdzić. Różnica ogromna.

I podpisuję sie pod tym:

"Odczucia niesamowite, przede wszystkim zrywny! Pewnie to zasługa kół, amortyzacja przodu to jest szok ten Fox 32 to jest inna klasa niż reba sl Wow! A to że po dziurach jak po dywanie i te koła 29, jazda po piachu miodzio i nawet kamieni nie trzeba omijać 🤪 a zjazdy stały się płaskie ,jestem pod wrażeniem,.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...