Skocz do zawartości

[2800zł] Pierwsza szosa, co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnimi czasy jeździłem trochę szosą kolegi Specialized Allez z 2004 roku i bardzo mi się spodobała ta forma rekreacji. Do tego stopnia, że chce mieć już coś swojego. Budżet na razie nie jest zbyt wysoki, bo nie wiem czy w przyszłym sezonie mi się nie odwidzi. Nowych rowerów w tym budżecie ciężko szukać, więc poszukałem czegoś na olx, wpadły mi te dwie sztuki w oko, ale miło byłoby gdyby ktoś znający się podpowiedział czy to gra warta świeczki. Wzrost 179, 79kg.
https://www.olx.pl/d/oferta/wilier-la-triestina-campagnolo-rower-szosowy-kolarzowka-super-stan-CID767-IDPsmE5.html
(wiadomość od sprzedającego)Osprzęt to Campagnolo veloce. Koła Campagnolo sirocco, mostek deda, kierownica bardzo wąska bonyrager (mogę po zakupie wymienić na szerszą). Ja lubię wąskie. Siodełko fizik antares. Owijka nowa deda. Hamulce oczywiście tez veloce. Widelec Carbon przedni i tył Carbon. Waga 7,9 kg. Zbiłem cenę do 2800, ale może jeszcze da radę coś urwać.
Oraz opcja nr. 2
https://www.olx.pl/d/oferta/haibike-challenge-sl-2012-shimano-105-CID767-IDQcTF8.html?reason=observed_ad

Generalnie bardziej podoba mi się pierwsza opcja, ale rozważę każdą sugestię. 

Dzięki za pomoc i szerokości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wilier to już trochę antyk. Do tego tak samo "stary" osprzęt campy, jeździć się będzie fajnie ale kiedy przyjdzie coś wymienić to można zapłakać nad stosunkiem ceny części do wartości roweru. Osobiście bym odpuścił, uważam, że campagnolo jest super ale dla świadomego użytkownika

Haibike trochę lepszy ale tak samo już starsza grupa, części do niej już nie produkują a nic z obecnie dostępnych nie jest kompatybilne 1:1.

Za taką kasę powinno się już coś znaleźć na napędzie 11s

Ewentualnie 10s ale w postaci tiagry 4700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mihau_ napisał:

Ten wilier to już trochę antyk. Do tego tak samo "stary" osprzęt campy, jeździć się będzie fajnie ale kiedy przyjdzie coś wymienić to można zapłakać nad stosunkiem ceny części do wartości roweru. Osobiście bym odpuścił, uważam, że campagnolo jest super ale dla świadomego użytkownika

Haibike trochę lepszy ale tak samo już starsza grupa, części do niej już nie produkują a nic z obecnie dostępnych nie jest kompatybilne 1:1.

Za taką kasę powinno się już coś znaleźć na napędzie 11s

Ewentualnie 10s ale w postaci tiagry 4700

A czy to wygląda lepiej już?
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-fuji-roubaix-1-3-54cm-CID767-IDPsVul.html?reason=observed_ad&isPreviewActive=0&sliderIndex=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...