Skocz do zawartości

[Licznik rowerowy] do 500 zł


Joker86

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Zastanawiam się nad Sigma 23.16,czy to dobry wybór?

Raczej beznadziejny. Ten licznik nie ma gps i działa wyłącznie z kodowanymi czujnikami.

 

Poszukaj sobie czegoś z GPS łączącego się z czujnikami poprzez ANT+ i BT a do tego jakiś uniwersalny czujnik kadencji. Zarejestrujesz sobie ślad a do tego będziesz miał o wiele łatwiejszą analizę danych z jazdy

Najtaniej wyjdzie igs10s i czujnik magene. Linki masz z decathlona ale znajdziesz to samo na aliexpress jeśli nie przeszkadza ci trochę czekania w zamian za lepszą cenę

https://www.decathlon.pl/p/mp/igpsport/igs10s-licznik-rowerowy-z-gps-igpsport/_/R-p-d4e37d3d-2d12-4d03-acc5-5cd46a849d81?mc=d4e37d3d-2d12-4d03-acc5-5cd46a849d81_c1

https://www.decathlon.pl/p/czujniki-kadencji-bez-magnesu-ant-bluetooth-smart/_/R-p-312740?mc=8595961

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igsport, megane, bryton rider 15, bryton rider 15e, bryton rider 420....tyle w temacie. Od siebie polecam brytona. Za ok.500zł idzie kupić brytona 320e w zestawie z paskiem i czujnikiem kadencji. Aplikację poprawili więc wszystko ładnie się zrzuca do apki brytona czy tam stravy. Soft garmina wiadomo lepszy, ale ceny liczników też wyższe.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj kupiłem i przetestowałem Sigme Rox 4.0. Pierwsze wrażenia pozytywne z jednym małym ale..wydaje się mi, że licznik nie pokazuję dokładnie pomiaru nachylenia, według mnie jest o pare % zaniżone. Niestety nie mam innego licznika z GPS dla porównania. Generalnie wielkość wyświetlacza jest akurat, czytelność świetna, możliwości personalizacji ekranu treningu przez aplikacje, GPS się łączy błyskawicznie i licznik dobrze współpracuje z systemem iOS. To na razie wszystkie pierwsze spostrzeżenia, dodatkowe testy już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...