Skocz do zawartości

[2500] wybrałem xc120, teraz czas wybrać dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie napisze że Żona nie chce drogiego roweru, na początku chciała za tysiaka 😉 ale namówiłem ją by trochę dołożyć 😊 w każdym bądź razie i tak ja płacę. Ja jeszcze dziś będę zamawiał Rockridera xc120. I teraz czas wybrać coś dla niej. Znalalazlem w Decathlonie w tym przedziale cenowym taki rower. 

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-540-27-5-damski/_/R-p-307942

 

Będzie on dobry? Będzie go użytkować tak jak ja, czyli rekreacyjnie,nie na zawody, raczej weekendowe wyjazdy, ścieżki leśne, góry itp. Mieszkamy w górach więc myślę że MTB będzie ok. Liczy się też wygląd dla niej. Jak zobaczyła propozycje od Pana z Decathlonu dla niej który sugerował się tym na co jej rower powiedziała że jest okropny z wyglądu i podobają się jej te MTB 😂 LICZĘ NA WASZA POMOC ŻEBYM MÓGŁ DZIŚ JESZCZE ZAMÓWIĆ DWA ROWERY. Pozdrawiam All 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiem jaki rozmiar cię interesuje, ale model 500 jest dostępny w rozmiarze S, M i XL, a 520 jest w pełnej rozmiarówce.

500 jest mniej interesującą, więc skupionym się na 520, ewentualnie można dopłacić do 540 bo tam.juz jest znacznie lepiej, ale to prawie 1000 zł więcej - od czasu do czasu pojawia się partia 540-stek.

 

P.S. Tylko nie Pan proszę. Na forum wszyscy jesteśmy na Ty. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Explore ma inną geometrię niż ST540, więc może to nie być miarodajne.

Pomiędzy wersja damską i męską w Explore nie ma niemal różnic poza szerokością kierownicy i długością mostka - co w prosty sposób można zmienić, więc tym bym się nie sugerował.

Explore będzie lepszym wyborem niż ST, na pewno osprzętowo wypada lepiej.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keltu dzięki za pomoc

@bogusTobie też dzięki, zależy mi na czasie, nie chce po sezonie kupić rowerów tylko jeszcze teraz chce pośmigać

 

Jeszcze jedno, jak myślicie da radę do mojego rockridera xc120 dopiąć taki drążek holowniczy na rowerek dziecka co w linku? 

 

https://allegro.pl/oferta/drazek-holowniczy-hol-rowerowy-trail-angel-10684441277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jeździć z żoną na wspólne wycieczki, to żona powinna mieć lepszy rower. W realu zwykle mąż ma rower 2-3 razy droży niż rower żony - co zwykle oznacza ciężki i z mniejszym zakresem przełożeń oraz gorszym zawieszeniem. Wtedy wycieczki się słabo udają. Moja żona jest bardzo silna i wytrzymała i dlatego możemy mieć takie same rowery. Znam żony silniejsze od męża -  na nich da się trochę oszczędzić ale dla drobnej kobiety rower powinien być dobry i jak XC120 się nie podoba, to może poszukać w innych markach albo wyżej  na półkach deca. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojcio xc 120 jest dla mnie 😉 ona chciała rower za max 1000 ale przekonałem ją żeby dopłacić trochę. W sumie ja za to będę płacił ale też nie chce by była zła. Padła propozycja na ten rower dla niej 

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-540-27-5-damski/_/R-p-307942

 

2500 jest warte tego roweru? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...