Skocz do zawartości

[okulary] fotochromy 1-3 z ciepłym zabarwieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy znacie jakieś fotochromy 1-3 kategorii z ciepłym zabarwieniem (np. lekko brązowe)?

Mam teraz Rudy Project Stratofly ze szkłami ImpactX 2 Black i to  świetne okulary, ale dają zimne, trochę niebieskie zabarwienie. Nie szukam kolorowych szkieł takich jak pomarańczowe, mogą być czarne, ale "cieplejsze".

Dodatkowe zalety: lustrzanki, uniwersalne (na rower, do chodzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Uvex Sportstyle 802 z fotochromem i mają raczej neutralne zabarwienie - z pewnością nie zimne. Mi bardzo pasują, ale gdybyś miał możliwość je przymierzyć, to sam byś ocenił czy to jest to. Uwaga - występują w dwóch rozmiarach: small i normalnym, więc trzeba uważać. Ja nie mam szerokiej twarzy i mam wersję small, ale gdyby były ciuteńkę węższe, to już by były za małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są dwa kolory szkieł? Na stronie producenta i w kilku sklepach podają tylko szkła "smoke".

Czy dymione to są lustrzanki?

Dopisane: doczytałem, że lustrzanki u uvexa to Litemirror, więc te smoke to nie lustrzanki. Uvex Sportstyle 803 race v mają te litemirror. Może ktoś ma?

Dopisane 2: przeczytałem też że są uvex sportstyle 812 V które mają szyby z zakresem s0-s3. Tylko już nigdzie nie są dostępne, nie produkują ich? Ciekawe czemu...

Edytowane przez PiotrKaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta nie byłem ale w centrum rowerowym są dwa kolory szkieł do wyboru

https://www.centrumrowerowe.pl/okulary-rowerowe-uvex-sportstyle-802-v-pd8433/?v_Id=138274&gclid=CjwKCAjwoMSWBhAdEiwAVJ2ndgmuRW44gqBGAc3yV1BExvPAkDnZsJOPl2jEsFG2vewvLkLD4U6zEBoCBw4QAvD_BwE

Ja wybrałem szare i ich kolor nie do końca mi pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PawelW84 napisał:

Teraz też wybrał bym te dymione. 

Jak sobie radzisz z czyszczeniem wewnętrznej powierzchni? Ona ma jakąś warstwę przeciw parowanie przez co nie idzie ich wytrzeć np z potu bo wszystko się maże a ściereczka się do tego klei  

Na początku miałam z tym problem, ale z czasem to się wytarło. Obecnie myję je pod kranem wodą i płynem do naczyń, a potem wycieram do sucha.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

ja się podczepię pod temat gdyż właśnie przez przypadek kupiłem okulary jak w temacie (GOG E668-3). Mają wyraźne różowe/czerwone wybarwienie co nie do końca mi pasuje. Otoczenie w ostrym słońcu zyskuje na kontraście, ale w cieniu mam wrażenie, że traci (w porównaniu z neutralnymi/szarymi okularami). Ponoć model E668-2 ma szare wybarwienie. I teraz mam dylemat czy wymieniać.

Jakie Wy macie doświadczenia jeśli chodzi o barwione szkła pod kątem jazdy MTB, czyli nie tylko po otwartych przestrzeniach, ale także przez las?

https://gog-eyewear.pl/pl/oferta/falcon-c-e668-3-grilamid-tr90-matt-black-green

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...