Skocz do zawartości

[video] 800 km rowerem NAD Morze na raz. Katowice - Międzywodzie.

nbk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
zapraszam Was na videorelację z czerwcowej wycieczki nad morze. 800 km różnych dróg, krajobrazów i historii. Trasa w relacji Katowice - Międzywodzie (obok Międzyzdrojów), ale dość "pokrętną" drogą, żeby wydłużyć dystans  :)
Życzę miłego oglądania  :)

• +1 pomógł 2
  • Haha 1

2 godziny temu, KrissDeValnor napisał:

Chyba lubisz tę trasę, bo rok temu też ją przejechałeś :icon_wink:

Poprostu tam zostaję na kilka dni na odpoczynek z rodziną 😛 Od lat tam jeździmy 😛

No i oczywiście pojechałem zupełnie inną trasą (inne gminy) i ją trochę wydłużyłem 🙂

Edytowane przez nbk

2 godziny temu, nbk napisał:

Cześć,
zapraszam Was na videorelację z czerwcowej wycieczki nad morze. 800 km różnych dróg, krajobrazów i historii.

W tamtym tygodniu chłopaki z mojego podwórka którzy ganiają na takich bardziej ludzkich rowerach XC / Gravel / Szosa, wybrali sobie dystans 700 km. Z powodu upałów jakie były ostatnio, przełożyli wyjazd na Lipiec. Przygotowywali rowery :) do wyjazdu, rowery obłożone jakby mieli się wybierać na Sybir :D tak żartem, wiem wiem, trzeba się przygotować. Jedziesz z nami Piotrek ;) zapytał się Robert :thumbsup: a co ja tam będę robił, mam jechać po ulicy i kręcić napędem ? przecież po dwóch kilometrach na takim rowerze kur@ica by mnie wzięła.

Szacuneczek @nbk  ;) :thumbsup: że się chce Tobie tyle kilometrów drałować na rowerze.     

• Haha 2