Skocz do zawartości

[nawigacja] a może jednak Karoo 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam do dziś byłem zdecydowany na zakup wahoo element bolt v2 przemawia za mną prostota i minimalistyczny wygląd. Jednak gdy podjechałem do sklepu rowerowego pan zaproponował mi zakup Karoo 2 (bo mieli promocje ). Po zapoznaniu się co oferuje licznik bardzo mnie zaciekawił. I pojawiło się kilka pytań do was forumowiczów :) 

czy w wahoo mogę podczas jazdy zmienić trasę albo żeby po prostu prowadził mnie do wybranego celu (wiadomo ze z aplikacji ) i czy ma funkcje powrót do domu? 

który licznik jest lepiej wykonany wahoo wydaje się być bardzo solidny 

czy w wahoo bez Strava premium będę miał segmenty live ? 

czy w Karoo 2 bez Strava premium będę miał segmenty live ?

Jak wyglada wykrywanie tras z koomot/ Strava do Karoo ? W wahoo ponoć działa bezproblemowo 

i kluczowe pytanie co powinien wybrać  amator który wieczorkiem planuje sobie trasę i jedzie 90 km i zależy mu tylko na podstawowych wynikach i sprawnej nawigacji

o Karoo strasznie mało informacji i z tego co widzę na ulicach większość jeździ z wahoo Z czego to wynika pozdrawiam 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

o Karoo strasznie mało informacji

  Bo firma pierwszy licznik wypuściła może 4 lata temu? Teraz masz drugi model, ogólnie fajnie się to rozwija ale nie każdy chce ryzykować płacenie 2k za licznik od producenta, który tak naprawdę jest startupem w temacie skoro za tyle samo można mieć coś sprawdzonego

Cytat

i z tego co widzę na ulicach większość jeździ z wahoo Z czego to wynika pozdrawiam 😀 

To musisz się uważniej rozglądać bo liderem rynku jest garmin

 

Ogólnie karoo odstaje od konkurencji czasem pracy na baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym liczniku nie "planujesz trasy". Po prostu wybierasz punkt/wpisujesz adres i klikasz "prowadź" jak w google maps, licznik sam ustala ślad

BTW o karoo na forum już się trochę przewijało, są ludzie którzy go używają, poszukaj. Ja tam jestem team garmin🙃

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mihau_ napisał:

  Bo firma pierwszy licznik wypuściła może 4 lata temu? Teraz masz drugi model, ogólnie fajnie się to rozwija ale nie każdy chce ryzykować płacenie 2k za licznik od producenta, który tak naprawdę jest startupem w temacie skoro za tyle samo można mieć coś sprawdzonego

Jakiś czas temo Karoo zostało przejęte przez SRAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...