Skocz do zawartości

[1500zl] cross mała rama


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rower w sumie mam wybrany ale może zmienię zdanie. Chciałem kupić krossa evado 1.0 . Niestety mam problem z doborem ramy, M- ka wbija mi się w klejnoty, mogę postawić nogi na płasko ale nie jest to zbyt komfortowe. Nikt w mojej okolicy nie ma ramy S-ki. Udało mi się przymierzyć do S-ki na krossie trans, nie wbija mi się w klejnoty ale się "opierają". Rozważam kupno damskiej wersji ramy , ale tutaj wchodzi w grę evado 2.0 ze względu na kolorystykę. I tutaj pytania: czy damska rama ma inną geometrię ? Czy pozycja jest taka sama ? A może ktoś ma podobny problem i poleci jakiś inny rower.

Wzrost 168 ( tak mi się wydaje )

Waga 70 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, podaj linki z konkretnymi modelami rowerów. Nie podałeś roczników, a to może nieco namieszać.

Po drugie, przymierzanie i porównywanie modelu Evado i Trans, działa na takiej zasadzie jakbyś chciał kupić Jeansy, a przymierzałbyś Dresy. To dwa różne rowery, więc nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chodzi mi o modele z 2022 roku, no chyba że trafi się używka w dobrym stanie z poprzednich roczników. Na rowerach znam się tyle ile przeczytałem. Byłem w autoryzowanym punkcie krossa i gościu mi powiedział że trans to praktycznie to samo co evado tylko z dodatkowym osprzętem. Riverside na pewno opcja do rozważenia , tylko jedno pytanie : nie bedzie mi brakowało przełożeń? Mieszkam na sporej górce i chcialbym mieć możliwość dogodnego wyboru przełożenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lookas87 napisał:

Byłem w autoryzowanym punkcie krossa i gościu mi powiedział że trans to praktycznie to samo co evado tylko z dodatkowym osprzętem.

Gość kłamał. :) Trans to jest treking z wyprostowaną pozycją, bagażnikiem i błotnikami do dostojnego przemieszczania się, a evado to jest cross - bardziej sportowy z nieco pochyloną pozycją i bez dodatkowego osprzętu.

Nt przełożeń trudno powiedzieć, to ty wiesz ile masz siły w nogach :). Najlżejsze przełożenie jest 1:1, osobiście wolałbym lżejsze, ale ja jestem starym niewysportowanym dziadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...