Skocz do zawartości

[Co Kupić] Kross vs Btwin


Rekomendowane odpowiedzi

A jest coś co nie zdrożało...? Pandemia przede wszystkim.

Amortyzator w liczbie pojedynczej i nie oszukany tylko najprostszy i najcięższy uginacz.

Najprościej  - Aero jest na bardziej na równe nawierzchnie, a ST na nierówne.

Jeżeli kupisz ST i będziesz jeździł po asfalcie to na 99,9% będzie Ci brakowało twardych przełożeń i oryginalne opony będą utrudniać lekką jazdę, a jak kupisz Aero i będziesz jeździł po korzeniach i kamcorach to będzie Ci brakowało tego właśnie uginacza i szerokich opon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_

nie.. nie trzymał mnie nikt w piwnicy.. ostatni i pierwszy zarazem rower  miałem w dzieciństwie - dostałem używany ,który został przemalowany i odnowiony - był to sprint 2 - jako prezent na komunię - gdyż w pewnych czasach i okolicach stanu wojennego tylko czasem po znajomości można było dostać nowy rower JAKIŚ - taki jaki rzucili na sklep.. zapytaj rodziców jak to było..  ja nie miałem tego szczęścia by mieć nowy i odstałem "odrestaurowany" - miałem wtedy z 9lat a dziś mam ponad 50.. chłopcze.. i zupełnie nie orientuje się w technologiach osprzętu do rowerów - ramach ,kasetach ,przerzutkach ,hamulcach - ich jakości wykonania oraz materiałowej - gdzie dziś jest tego zatrzęsienie - dlatego tez zadaję pytania na forum które zdaje się właśnie DO TEGO SŁUŻY ? a odnoszę wrażenie z niektórych wypowiedzi ,że jeśli chcę zadać pytanie to powinienem już prawie wszystko wiedzieć i nie zawracać dupy..

3 lata temu wiedziałem na ten temat tyle ile wiem dziś - 3 lata temu nie zamierzałem kupować roweru.. może być ? czy taki stan jest nieakceptowalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podsumuję szybko temat bo nic nowego ciekawego się tu nie pojawi

Chcesz mieć "najlepszy" rower za małą kasę to kup lazaro https://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-aero-v1-męski-2022_pid=467

Jak ci psychika nie pozwala na kupno czegoś bez uginacza to kup st120 https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-rockrider-st-120-27-5-cali/_/R-p-305496?mc=8640691

A jak chcesz coś kupować z tych twoich linków to możesz rzucać monetą

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie ciężki jesteś. 

Cytat

różnią się wieloma elementami ,maja inne przerzutki ,kasety  i inny osprzęt także.. i nie wiem które lepsze.. 

I co z tego? Te rowery kosztują praktycznie tyle samo, nie ma możliwości żeby jeden był wyraźnie lepszy od drugiego, pewnych rzeczy producenci nie przeskoczą. 

Podsumowałem wcześniej temat, już się nie wypowiadam bo nie ma to większego sensu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...