Skocz do zawartości

[Przewóz napojów] Jak to zrobić?


Gorax

Rekomendowane odpowiedzi

Narka z miejscem na bukłak albo na bidony, ale max na dwie sztuki widziałem. Są koszyki na bidon montowane opaskami a nie w otwory, koszyki pod siodełko na dwa bidony i koszyki na kierownicę. Jeśli pozycja jest choć trochę pochylona, to miękki plecak z bidonami jest tylko trochę wygodniejszy od wiaderka trzymanego w zębach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gorax napisał:

Nie bardzo mogę go przewieźć, nie mam możliwość jego montażu. 

Jaki masz rower? Większość ma możliwość montażu koszyka na bidon.
Są też sposoby na montowanie w mniej tradycyjnych miejscach, na kierownicy, na sztycy, na widelcu.

Jak nie plecak i nie bidony, to pozostają bagażniki, torby montowane bezpośrednio do roweru.
Ostatnia możliwość, to sklepy.

11 godzin temu, raven82 napisał:

Bukłak? jest miękki :P

Ale przy tym plecaku będzie ciążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon ma takie coś, ale nie testowałem:
https://www.decathlon.pl/p/uniwersalne-zapiecie-do-uchwytu-na-bidon/_/R-p-143406?mc=8339445
I przypiąć do widelca jak w gravelu.

Topeak ma mocowanie do kierownicy, takie coś:
https://www.rowerystylowe.pl/p-2148/uchwyt-na-koszyk-topeak-cagemount
Jeżdżę z tym na fullu więc daje radę.

I do tego koszyki na bidon też Topeaka, bo są regulowane więc można wozić normalną butelkę pet 0,5l.

Topeak Modula Cage wersja I (plastik i udało mi się go po roku połamać) lub wersja II (amelinium, znacznie trwalsze).

Jeszcze są jakieś mocowania na bidony z tyłu do siodełka czy tam sztycy, jak ktoś ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kipcior

To z Dekla używałem. Zapiąłem dwa na stalowym widelcu w starym rowerze, dla pewności podkleilem taśmą dwustronną i ściągnąłem trytkami. Trzyma się jak skala, dwie wyprawy zaliczone, a koszyki jeżdżą dalej z nowym właścicielem.

Topeak na pewno bardziej elegancki ale to budżetowe rozwiązanie też działa.

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...