Skocz do zawartości

[sztyca, hak przerzutki] Gdzie kupię sztycę i haki przerzutek do ramy Rose Backroad 2021.


adonim85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Mogę w dobrej cenie kupić gravel-ową ramę Rose Backroad 2021/2022, z tym, że nie ma w zestawie zamontowanego haka tylnej (i przedniej, bo potencjalnie chce tu zastosować układ 2x10) przerzutki oraz przede wszystkim w ramie nie ma sztycy oraz mocowania tejże sztycy. 

https://www.rosebikes.pl/rose-backroad-force-1x11-2693158

I tak myślę gdzie to najszybciej kupię te elementy w Polsce, nie szukając ich np. w Niemczech zanim zdecyduje się na zakup tej ramy.

Bo nie chce się z tym bawić tygodniami tylko jak coś to szybko te brakujące części kupić i następnie składać całość. 

Pomoże ktoś? Wspomoże stosowanymi linkami. 

Screenshot_2022-06-12-09-04-50-04_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Edytowane przez adonim85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam tu. 

A czemu może być problem ze znalezieniem tego?

Jeśli sama marka to sprzedaje, to raczej (?) powinna mieć te części w swojej ofercie.

Co może być największym poblemem tu? Sztyca? Haki? Mocowanie sztycy? 

Ogólnie brak tych części to jest dobry wstęp do dalszego zbicia ceny za tę ramę, ale trzeba mieć pewność że te elementy da się kupić. 

Edytowane przez adonim85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bierzesz się za składanie roweru od podstaw nie mając o tym pojęcia? To się nie może dobrze skończyć, przede wszystkim finansowo

Cytat

A czemu może być problem ze znalezieniem tego?

Jeśli sama. Marka to sprzedaje to powinna mieć to w ofercie.

Ile masz lat, że się temu dziwisz? 12? Co z tego, że "powinna"? Znajdziesz części to można rozmawiać

A w ogóle to ślizg do linek nie jest tam potrzebny? Jaka ma być kapa sterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mihau_ napisał:

Dlaczego bierzesz się za składanie roweru od podstaw nie mając o tym pojęcia? To się nie może dobrze skończyć, przede wszystkim finansowo

Ile masz lat, że się temu dziwisz? 12? Co z tego, że "powinna"? Znajdziesz części to można rozmawiać

A w ogóle to ślizg do linek nie jest tam potrzebny? Jaka ma być kapa sterów?

Kolego. To byłby mój drugi składany samodzielnie rower w ciągu pół roku także takie teksty że nie wiem jak się za to zabrać do nie do mnie.

Ja pytam o dostępność tych opisanych konkretnych części. Aby je zamówić i opłacić. Tyle. 

Edytowane przez adonim85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adonim85 napisał:

 

A czemu może być problem ze znalezieniem tego?

 

Ponieważ np. sztyca ma kształt "D" i jest dedykowana tylko roweru Rose.

Moja sugestia jak taka, żebyś najpierw zapytał w Rose czy w ogóle sprzedadzą Tobie np.sztycę, bo może się okazać (nie musi), że -jeżeli nie kupiłeś u nich roweru- nie sprzedadzą.. W każdym razie na ich stronie nie widzę tej sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramy wiszą od dawna i to wśród wielu z widocznymi uszkodzeniami. Ale są również takie które opisane są jako "bez widocznych uszkodzeń". Rozsądek każe sądzić że to są wszystko po-gwarancyjne i niekompletne ramy ze zwrotów. I wiele osób już sprawdzało opłacalność składania na tym roweru i wiele osób również szukało kapsli widelca.

Tak więc nie:

3 godziny temu, adonim85 napisał:

Mogę w dobrej cenie kupić

Tylko każdy może od pół roku i nikt tego nie robi.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tu kapsel widelca jest takim problemem że tak zapytam? 

Ogólnie ta rama jest jedną z kilku które obserwuję na olx (m.in. karbonowa Scott Addict RC Disc 2017 - bez sztycy i widelca, ale za to z hakami przerzutek). Nie powiedzialem że trzeba akurat tę ROSE kupić.  

 

Screenshot_2022-06-12-17-55-20-76_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Edytowane przez adonim85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wszystko kupisz w Rose. Napisz e-mail do suportu. Adres na stronie. Szybki kontakt, wystarczy umiejętność obsługi Google translator i paint żeby ewentualnie zaznaczyć o co nam biega

Maja karbonowe sztyce D, zintegrowane mostki o roznych dlugosciach, stery, a nawet adaptery do przejścia na zwykły mostek. 

Od razu uprzedzę że sztyca i mostek kosztują słono.

Stery i podkladki kupisz też prosto od Acros

Ściągnij sobie od nich ze strony manuala od ramy i świat stanie się prostrzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...