Skocz do zawartości

[Rower] pomoc z wyborem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przede wszystkim chciałbym się przywitać 🖐️ Jako że jestem tutaj nowy to dopiero zapoznaje się z forum jak działa, nie wiem czy to konkretny dział akurat do tego wątku ale zaczynając od: 

Jestem dosyć ciężki  i to naprawdę ciężki  aktualnie jeżdżę na rowerze FORME CURBAR 1  który służy mi do pracy no i przejażdżki bo aktualnie od tygodnia znowu zacząłem śmigać jak nienormalny na rowerze no ale wy to rozumiecie pewnie dobrze 🙂  

Moją główną uwagę przykuły trzy rowery ponieważ niedługo planuje zakup, jestem fanem RIGID! czyli bez żadnego amora, sztywny ma być i już :) w swoim mtb co prawda mam amortyzator ale praktycznie jest zablokowany cały czas bo po prostu tak mi wygodnie. Wracając do rowerów jeden z nich jest gravelem 

To jest Gravel bike TRIBAN RC120 z Decathlona

Media 0

Jak już wspominałem jestem dosyć ciężki i boje się że owe koła po prostu się złamią 

frontier-v2-sx-rigid-rumpus-web_1280x1280.jpg?v=1583244240

Kolejny rower to Sonder Frontier SX Eagle Rigid, tutaj już jest lepiej szerokie koła i rower przystosowany do bikepackingu

On-One Bootzipper 29er SRAM SX Fully Loaded Bikepacking Bike

Kolejny rower to On-one Bootzipper   tak samo jak poprzedni 29er przystosowany do bikepackingu  tylko że do zakupu dołaczają jeszcze torby widoczne na zdjęciach. 

 

Jak mówiłem chodzi mi o opinie który bardziej by się nadał i wytrzymał, może ktoś posiada lub po prostu był ciężki albo jest  i ma coś dobrego na swoją wagę. 

 

Ps. Jak mówiłem jestem nowy i dopiero uczę się obsługiwać forum. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...