Skocz do zawartości

[sztyca] Czy Jest Osoba w Łodzi Która Podejmie Się Wyjęcia Sztycy z Ramy Karbonowej?


wolf24

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zacząć od tego czy taka praca to w ogóle zadanie dla serwisu rowerowego a nie zakładu ślusarskiego

Druga sprawa, że jeśli byłbym właścicielem serwisu to raczej takiego tematu w środku sezonu bym się nie podjął. Teraz jest czas na robienie pieniędzy a nie powiększania portfolio

"Dobrzy serwisanci" istnieją, pracują zwykle w miejscach, które są im w stanie zapewnić zajęcie i dobrą kasę przez cały rok a nie tylko kilka mięsiecy

@skom25 przecież do serwisu decathlona co roku przed sezonem są ogłoszenia o pracę z minimalną stawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skom25 napisał:

 

Mnie niezmiennie zaskakuje Decathlon. Kupowałem tam trzy rowery w przeciągu roku i ani jeden nie był gotowy do jazdy, mimo że właśnie taki powinien być.

A kto montuje rowery w tej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jest tak prostą konstrukcją, że ta szkoła by chyba trwała jeden semestr.

3 minuty temu, Thomlodz napisał:

A kto montuje rowery w tej firmie?

Nie wiem, ale wiem że w sklepie zawsze jest ostatecznie regulowany i ustawiany. Niestety najwyraźniej jest to za trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skom25 napisał:

Rower jest tak prostą konstrukcją, że ta szkoła by chyba trwała jeden semestr.

 

Dla Ciebie może tak. Ale są tacy, co uważają ze zaklejenie dziury w dętce czy jej wymiana jesr baaaaardzo skomplikowana :) . Proste wbicie gwoździa jest za trudna dla matołów wpatrzonych w ekrany smartfonów

4 minuty temu, Dokumosa napisał:

Swego czasu były zawodówki, gdzie np. pomocnika murarza kształcono (właściwie raczej kształtowano ;)) przez 3 lata.

a teraz usługi fachowców są bardzo drogie, czeka sie długo i nigdy nie wiadomo, czy robota nie zostanie spieprzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dla Ciebie może tak. Ale są tacy, co uważają ze zaklejenie dziury w dętce czy jej wymiana jesr baaaaardzo skomplikowana :) . Proste wbicie gwoździa jest za trudna dla matołów wpatrzonych w ekrany smartfonów

No to taka osoba nie idzie na mechanika, bez przesady. Nikt o zdrowych zmysłach też takiej osoby nie zatrudni.

Po prostu są ludzie którzy robią na odwal, niezależnie czy to rower, samochód czy glazura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skom25 napisał:

No to taka osoba nie idzie na mechanika, bez przesady. Nikt o zdrowych zmysłach też takiej osoby nie zatrudni.

 

Pozwolę się nie zgodzić z tą opinia. W naszym kraju o zatrudnieniu decydują przede wszystkim niskie płace , znajomości i inne powiązania. Fachowość niestety często jest na ostatnim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dokumosa napisał:

Swego czasu były zawodówki, gdzie np. pomocnika murarza kształcono

No ale ów pomocnik z zawodówki to tam miał język polski, historię i matematykę i wf też ... zwykłe kursy z takim samym papierem na koniec w zdz'ach nie trwały 3-ech lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem o zdrowych zmysłach.

Jak masz cokolwiek warty rower, to nie idziesz do serwisu na rogu serwisującego składaki, oczekując że wymienią Ci Suport Press Fit.

Są serwisy które robią dobrze, a przy okazji nie zdzierają. Mamy tutaj forumowego kolegę, który jest jedyną osobą której oddaję części i nawet się nie zastanawiam czy będzie dobrze, bo mam tego pewność.

Znam też inny serwis, gdzie mimo że mają wysokie ceny, to patrząc na sprzęt jaki serwisują, raczej byłbym spokojny o jakość.

W dobie internetu, naprawdę łatwo zweryfikować jakość usług danego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, abdesign napisał:

No ale ów pomocnik z zawodówki to tam miał język polski, historię i matematykę i wf też ... zwykłe kursy z takim samym papierem na koniec w zdz'ach nie trwały 3-ech lat.

Dzięki temu czasami nabywał elementarnych umiejętności komunikacji, szczególnie z osobami z innego szczebla drabiny społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mihau_ napisał:

Przecież nawet kolarscy influencerzy, jeśli można ją tak nazwać, organizują warsztaty z wymiany dętki, 5 dyszek  

daj linka, niech popatrzę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, skom25 napisał:

Jak chcesz, to możesz na YT Szajbajk dołączyć do szkółki i odpowiadać na pytania w komentarzach.

Nie wiem co jest nie tak z ludźmi którzy to robią...

Próbują zaistnieć... od nastu lat ;) A więcej subskrybentów to więcej $$$. Z tego powodu te osoby często robią różne dziwne rzeczy w imię popularności ale często w sprzeczności ze swoimi przekonaniami. 

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. Cena tylko 100 zł :) . W sumie nie dziwię się, że ktoś zarabia kasę, a raczej strzyże :) Wzięły (zadeklarowału udział) 4 osoby. W sumie  4 stówki za 3 godziny zajęć to chyba dobry wynik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...