Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko porównać bez porównania ! Droper bez zawieszenia  ma kolosalność jakby ekstrapolowaną,  różnica -z i bez -  mota zmysły. Co nie znaczy równości znaku między DH a calami trzema. To trzy  cale do niczego nie mają porównania. Ani do 2,4 ani do Fat .

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BromboszWidelec przed malowaniem ważył dokładnie 1610 gram. Uprzedając pytania A-C 510 miejsca na oponę jest bodajże 100mm rura sterowa miała 280mm. Golenie i rura sterowa columbusa.

Myk myka nigdy nie miałem i chciałem spróbować jak to będzie na razie uczę się go używać. 

Cyk znalazłem zdjęcie z wagi :) 

large.001_16_Maj.jpg.95303772e9dff725d61

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź na Olbrzymy nad Przesiekę, tam miguniem  zaczniesz pomykać  na myk mykach!  Zacna waga, zacna… szosowe mocne ważą 900, a zrobić takie długie i wychylone golenie jak tutaj  to materiał sprawdzony być musi!!! I nie jak puszeczka  z pandory 😅 

ps ja też myk myk powoli doceniałem, i nogi udawać udami musiały że to pomysł udany, a tak naprawdę nogi grzbiet i małpia amortyzacja muszą się wykształcić do tego wynalazku osiodłanego szatana!!!

Edytowane przez itr
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he , ale w siodle nie przejechałeś wszystkich bez podpórki, zachodnia część ma kilka niezłych szykan. 😜 jest kilka miejsc gdzie jednak 3 całe są lepsze od „szosówki”  Głównie pod górę… także coś koło 80km ? Jeden albo dwa odcinki krótkie odpuściłem.

inna sprawa, że do Barda naprawdę na oponach 23 i 25 zjechałem po singlach, ale Olbrzymy jednak mają więcej kamieni i oesów. Są nie jak zamiecione dywany tylko jak ścieżka w zakładzie brukarskim , z nalotem żółwi z Galapagos i mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 00:59, Sobek82 napisał:

😁 nie było mnie.... przez dwa tygodnie byłem "wykluczony" z życia internetowego. Utrwalałem opaleniznę... 

Zdjęcie WhatsApp 2023-05-17 o 18.06.41.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dlaniepoznaki narzędzie do skracania palców wzorem cygar kubańskich ?  eXtra !!!! Sugestia dla Sobka aby od ręki załatwił kuriera, który rzucał paczką z Rometem ?  😜

Gratuluję wykonania, asortyment się zwiększa!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystko ładnie pięknie, ale dlaczego masz Pan w Kocim Bobie dźwignię zacisku po stronie napędu ?
Już myślałem, że światła nie starczyło pod koniec sesji, a to przecież celowy zabieg artystyczny, żeby było lepiej widać niektóre komponenty - chyba, że fotograf już nie ogarniał :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz niepodrabialny nadworny indywidualista @Sobek82 czyni takie bezeceństwa w swej mordowni, że odwrócony rychło-upinak to pikuś, pan pikuś.  Dziwię się, że zamiast zacisku nie użył imadła, gałęzi lub butli po Miłosławie.  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...