Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Cross90 napisał:

@Zbyszek.K jaką zebatkę kupiłeś? Tzn. Model

Faktycznie... zaraz sprawdzę. 

Jasny gwint... faktycznie 36T nie wiem jak to się stało!? sprawdziłem na paragonie. 

Teraz siedzę i myślę, jak mierzyłem starą i nową zębatkę były identyczne. Jutro sprawdzę dokładnie na opakowaniu, nie chce mi się iść do garażu ... 

Edytowane przez Zbyszek.K
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cross90 napisał:

@Zbyszek.K czyli zła zamontowana?☹️

Edit: Może tylko błąd na paragonie...

Teraz noc z głowy, sprawdziłem na "sucho" łańcuch przemykał po zębatkach po cichaczu, bez "zająknięć" ... rano zejdę i sprawdzę dokładnie. Jak będzie źle (ilość zębów), to nie wiem jak to zrobiłem i dlaczego... 😡na wymianę za późno bo już w rowerze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowe bębenki HG DT Swiss. Dzięki Łukasz za pomoc w sprawie bębenków https://fitwheels.eu ;) :thumbsup: Dodatkowe opony kupione, chciałem więcej kupić kompletów, nie było, poczekam na następną dostawę. Nie wiem co się dzieje z częściami, dzwoniłem do DT Swiss w sprawie stalowych bębenków, będą ale trzeba teraz zamówić, będą gdzieś we wrześniu / październiku ? / co kiedy że ten ku@wa :blink: :w00t: W następnym tygodniu przylezie całe pudło zapasowych części, bierz teraz bo potem nie wiem czy będzie i będzie chyba drożej ... :blink: 

  

_Piotrek..jpg

_Piotrek...jpg

_Piotrek....jpg

_Piotrek.....jpg

_Piotrek......jpg

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech Wam Świry Rowerowe !!! B) muzyka będzie blisko Was, także w samochodzie, kiedy jedzie z wami rowerek. Kiedyś szukałem bagażnika samochodowego do przewożenia roweru, tylko takiego, żeby wytrzymał taką nie za dużą prędkość + 300 km/h, nie znalazłem.  

 @Sobek82 Trzymaj się Marcin ;) Powodzenia w nowych projektach rowerków i szerokiej drogi na wyprawach rowerowych. Trzymajcie się ŚWIRY ROWEROWE ... :thumbsup:

London Grammar - Lord It's a Feeling B) 

giphy.gif?cid=ecf05e473pkfo3jufnxxmtrd3f

_Piotrek.jpg

_Piotrek...jpg

_Piotrek....jpg

_Piotrek.....jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...