Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z kumplem odwiedziłem sklep, chciałem kupić pompkę do amortyzatora. Niestety nie ma i pierwsze słyszy osoba w sklepie o czymś takim, troszku się przeraziłem w tym momencie i jednocześnie współczułem, nie wiem czy ktoś wcześniej pytał o takie skomplikowane narzędzie rowerowe, nie pytałem :) co by nie powiedzieć, raczej takie troszku ważne narzędzie rowerowe w dzisiejszych czasach.

Żeby nie wyjść z niczym, kupiłem Polski olej do łańcucha na suche warunki, cud że było coś takiego w sklepie, fajny sklep ... :thumbsup:   

Rafał mi zamówi ze serwisu fajną pompkę do amortyzatora  ... B)

    

_Piotrek  1.jpg

_Piotrek  2.jpg

_Piotrek  3.jpg

_Piotrek  4.jpg

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin  @Sobek82 ;) fajna przyczepka :thumbsup: Też będziemy robić przyczepkę. Narzędzia są, materiał jest, spawarki i czego tam jeszcze nie ma na serwisie u Rafała, wszystko jest, na razie jest sezon rowerowy i odłożyliśmy projekt na później. Nawet masz już gotowe wycięte płyty na głośniki, czyli jakąś tam muzykę lubisz ... B)  

Troszku starsze klimaty w formie video, klasyki ... 

 które były kiedyś z nami za młodu, wspaniałe czasy beztroski ... :thumbsup: 

...jpg

....jpg

.....jpg

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ;) ostatnia muza, moje najlepsze klimaty z muzyką. Końcówka lat dziewięćdziesiątych i gdzieś do połowy dwutysięcznego, mój najlepszy klimat z muzyką, coś było takiego magicznego w tamtym czasie z muzyką ...:thumbsup: 

Jeszcze takiego zdjęcia nie wrzucałem na forum, to znaczy siebie ... :D Dzisiaj z kumplem rowerami po mieście troszku poganialiśmy ... :) 

_Piotrek.jpg

Piesio ... ( futrzak ) :D

Piesio.jpg

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazafaza ;)  

Pierwsza nuta konkret !!! mój klimat. Taką muzę i w podobnym klimacie z tamtych lat ( RUN DMC. Jason Nevins - It's Like That B) ) trzeba zapuścić na takich już w miarę grających głośnikach... :D :P 

Rower też przydałby się taki w miarę nie nowy, żeby poczuć klimat muzyczny z dawnych lat na rowerze ... B)     

..jpg

...jpg

....JPG

.....jpg

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...