Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W słuchawkach na rowerze. Co słuchają Świry Rowerowe na rowerze ... B) 

Dartmoor Hornet  1.jpg

Dartmoor Hornet  2.jpg

Dartmoor Hornet  3.jpg

Dodatkowy bonus w formie video od Natalii ;) Najprawdopodobniej Natalia uczyła się od chłopaków jak się zachowywać na trasie, szczególnie od Janka ;) B) 

Świra Rowerowego ...  :thumbsup: 

 

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Piotrek Miałem pytać jak ty dajesz radę tak kicać cały czas ze sztycą w dole, ale kliknąłem sobie tą nutę i już wiem, że to nie rower jest tym, z czym musisz sobie dawać radę. ;) Wybacz szczerość... Lekkie, ale ciężkie. Faktycznie, wcześniej ostrzegałeś. :) 

A jeszcze kilka:

IMG-20190310-135122.jpg

IMG-20190210-145720.jpg

IMG-20190512-231234.jpg

IMG-20190513-230735.jpg

IMG-20190310-154151-BURST20.jpg

IMG-20181112-134410.jpg

IMG-20181027-154043.jpg

IMG-20190519-075421.jpg

IMG-20200318-173850.jpg

 

Mały, zwierzęcy bonus z okolic 2009r:

asdgasdgasg.jpg

asgsdg.jpg

sagggasdgasd.jpg

 

I gratis coś z mojej playlisty:

 

 

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Piotrek napisał:

W słuchawkach na rowerze. Co słuchają Świry Rowerowe na rowerze ... B) 

Dartmoor Hornet  1.jpg

Dartmoor Hornet  2.jpg

Dartmoor Hornet  3.jpg

Dodatkowy bonus w formie video od Natalii ;) Najprawdopodobniej Natalia uczyła się od chłopaków jak się zachowywać na trasie, szczególnie od Janka ;) B) 

Świra Rowerowego ...  :thumbsup: 

 

Nie rób tego.

Kiedyś przez słuchawki, prawie wpadłem pod pociąg. A rozglądałem się kilka razy... Gdybym się nie zatrzymał z nieznanego mi powodu, to sekundę później by została ze mnie papka.

Jazda w słuchawkach w mieście to także głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już, fotki wrzucaj... :P Dokanałowych przynajmniej nie zakłada. To już całkiem samobójstwo na mieście... I mega zrycie w bani. Człowiek się boi własnego cienia, totalnie nic nie słysząc z otoczenia. Raz spróbowałem i wystarczy. W płaskim lesie co innego. Wkrętka w tempo i zawias z jazdą na całe gminy...

 

PS. A macie tu jeszcze ode mnie dobrą nutę...

Z żalem się dzielę. Muzykę to muszę wam skromniej dawkować. :P

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brombosz napisał:

@_Piotrek Miałem pytać jak ty dajesz radę tak kicać cały czas ze sztycą w dole, ale kliknąłem sobie tą nutę i już wiem, że to nie rower jest tym, z czym musisz sobie dawać radę. ;) Wybacz szczerość... Lekkie, ale ciężkie. Faktycznie, wcześniej ostrzegałeś. :) 

Normalnie daję radę ;) lubię taką pozycję na rowerze podczas jazdy, lubię być w rowerze, nie na rowerze. Czasami podczas kicania jeszcze niżej chciałbym obniżyć siodełko, czasami zaczepiam, jeżeli jeszcze bardziej schowam się w rowerze, niżej się nie da opuścić, trzeba by troszku przyciąć rurkę, włazi już do końca. Przy wzroście 169 cm słusznej wadze 69 kg rozmiar S jest git :thumbsup: Kierownicę mam 800 mm, wcześniej miałem 780 mm, potem zlazłem na 750 mm i to już był już koniec, to znaczy już nie chciałem węższej, kiedyś 620 mm / 650 mm to już była szeroka kierownica, stare czasy :) Co do siodełka, na zawodach tak samo miałem w tej samej pozycji siodełko, nie jest na nisko, nie jest za wysoko, jest idealnie, jeszcze mam zapas aby nie przekraczać zbyt niskiego siodełka, chodzi o nogi, tak wiem ... :thumbsup: Jak wspomniałem wyżej na temat kierownicy, najlepiej mi się jeździ na szerokości 800 mm, ćwiczę i jestem nieco szerszy w barkach, chciałbym zejść do 65 kg, ale też nie wychudnąć :D 

Jeżeli ktoś lub rower i lubi bardziej agresywną jazdę, do tego jakieś zawody, bezwzględnie trzeba połączyć te dwie opcje ... Siłownia + rower ... razem :thumbsup:

 

Dartmoor Hornet.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skom25 napisał:

Nie rób tego.

Kiedyś przez słuchawki, prawie wpadłem pod pociąg. A rozglądałem się kilka razy... Gdybym się nie zatrzymał z nieznanego mi powodu, to sekundę później by została ze mnie papka.

Jazda w słuchawkach w mieście to także głupota.

Cały czas nie ganiam w słuchawkach na rowerze, także spokojnie ;) Jak już mam słuchawki, to nie dokanałowe, tylko zewnętrzne. Można tak zrobić, że słyszy się dookoła co się zbliża i można posłuchać też muzyki, a można tak zrobić, że nic prawie nic nie słychać dookoła, sprawdzałem, ale tak nie robię, czasami dam ciut więcej, ale to tak tylko trochę, słysząc dalej co się dzieje na zewnątrz. Nauczyłem się takiego słuchania z domu, to znaczy od sprzętu Audio oraz kolumn głośnikowych. Są takie wzmacniacze zintegrowane, końcówki, które już od samego dołu grają potężnym pełnym dźwiękiem przy cichym słuchaniu i potrafią wysterować kolumny głośnikowe, to że gra i coś się rusza w kolumnie to nie wszystko ... :D 

Coś na rower i do domu ... 

Yello - Arthur Spark

Yello - Insane

:thumbsup: 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeżeli ktoś lub rower i lubi bardziej agresywną jazdę, do tego jakieś zawody, bezwzględnie trzeba połączyć te dwie opcje ... Siłownia + rower ... razem 

Co pan nie powiesz... :D

IMG-20220527-150425.jpg

Tylko potem szukaj ramy, która nie pęknie... :) I dampera, który to zniesie...

IMG-20220519-192124.jpg

... I łożysk, i śrub...

IMG-20211024-074026.jpg

IMG-20211016-005543.jpg

IMG-20211016-005557.jpg

IMG-20211007-201508.jpg

... i w ogóle, wszystkiego... ;)

Ehhh, życie...

  • +1 pomógł 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Piotrek Doceniam radę. ;) Sprzęt naprawdę niebanalny... Ale niestety, przy moich zdolnościach, nawet i takie perełki trzeba spawać. :)

IMG-20181123-213953.jpg

A tak półserio, to czasy niezniszczalnych rowerów mamy już raczej za sobą... Może jeszcze po Kanadzie coś tam jeździ, ale to też już raczej wymierające gatunki. 😕

Nie ma dla mnie roweru... A w formie to ja z reguły jestem, kiedy dychę do wagi trzeba jeszcze dodać... Ostatnio lekko się zapuszczałem i na zegarze tylko marna stówka. :) Co poradzić. Górski gen. ;)

 

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cross90 napisał:

Co Wy na to żeby założyć wątek w którym będzie można dzielić się zapisami tras z aplikacji, ścieżek gps, dziennych statystyk itd. ? Bylibyście chętni?

Ale po co? Skoro tutaj lądują np. zdjęcia brudnych butów, butelek z piwskiem, jakiegoś przeróżnego złomu, nielegale, selfiaki, buraki, muzyka i inne spontany... To co ty się jakimś zapisem trasy GPS będziesz zamartwiał? Dodaj zdjęcie dla zachęty i oprawy, a forma zostanie nawet zachowana. :)

Elegancko to @Sobek82 wymyślił... Skarbnica i śmietnik jednocześnie. W końcu żywy jakiś temat, gdzie fakty i emocje egzystują w formie innej od kłótni o to, czyja racja jest najmojsza.

IMG-20200719-152140.jpg

To tak jak z tym kołem. Brudne, bo brudne... ale dalej jest to to samo koło, które by nim dalej było, gdyby było czyste... tylko czyste. 

:stupid:

  • +1 pomógł 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj faktycznie jest dobry pasztet mix.  Ale jeśli ma być typowo coś w stylu "[wy cieczki] pokaż co dziś zbroiłeś" to jak najbardziej - zakładać można a jak żryć nie będzie chciało to się coś cenzuralnie wyMODzi ;)

 

0020.JPG

0040.jpg

0048.jpeg

0096.JPG

0138.jpg

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brombosz napisał:

Ale po co? Skoro tutaj lądują np. zdjęcia brudnych butów, butelek z piwskiem, jakiegoś przeróżnego złomu, nielegale, selfiaki, buraki, muzyka i inne spontany... To co ty się jakimś zapisem trasy GPS będziesz zamartwiał? Dodaj zdjęcie dla zachęty i oprawy, a forma zostanie nawet zachowana. :)

Tak też myślałem, ten wątek to swoisty hyde park ze zdjęciami i dobrze, że taki powstał 🙂

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kazafaza napisał:

Tutaj faktycznie jest dobry pasztet mix.  Ale jeśli ma być typowo coś w stylu "[wy cieczki] pokaż co dziś zbroiłeś" to jak najbardziej - zakładać można a jak żryć nie będzie chciało to się coś cenzuralnie wyMODzi

Nic ująć lub coś dodać, coś tam ująć albo nie i tak zrobić :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...