Skocz do zawartości

[Sezon rowerowy] Nasze plany i ambicje na rok 2023


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki ! Ponad 1000. Niestety 2x miałem zawieszkę zegarka i 2 dni mi przepadły. Na szczęście Garmin też rejestrował, muszę tylko dane pozrzucać to się zliczę dokładnie.

Nie zaliczyliśmy tylko pierwszego odcinka od Liberca do Zgorzelca ale w to miejsce weszło ponad 130 km od domu do Zgorzelca.

Dalej szło etapami: Zgorzelec - Gubin - Kostrzyn -Gryfino - Nowe Warpno - Świnoujście - Nowe Warpno - Gryfino- Kostrzyn.

Z Kostrzyna powrót autem.

 

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.05.2022 o 23:10, KrzysiekCH napisał:

Pod koniec czerwca spróbuję pojechać pierwszy w życiu wyścig szosowy Alpen-Radmarathon: Dreiländergiro Nauders mit Stelvio (dreilaendergiro.at),

Więc pierwszy punkt zaliczony, świetne warunki, nie za ciepło, nie za zimno, dobrze się jechało. Podjazd na Stelvio w sumie bez większych problemów, gorzej było na kolejnych przełęczach 🙂 Generalnie bardzo dobrze zorganizowana impreza z super widokami, polecam.

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 20.05.2022 o 14:16, JWO napisał:

1. 400km/24h, dokoła Szanghaju.

Zrobione :) 

W dniu 20.05.2022 o 14:16, JWO napisał:

2.  100km/3h, jak się uda znaleźć trasę bez dużej ilości świateł

Ze względów technicznych, tego się nie da w Szanghaju. To znaczy z moimi możliwościami, bo są goście którzy taką trasę robią z prędkością 40+km/h, więc nawet światła im nie przeszkadzają. Zadanie na następny rok, jak się uda w Europie.

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Tarnów i w stronę Nowego Sącza lub Tarnów - Kraków i z powrotem.

O ile 200 po płaskim można z marszu to już w pagórkach może być wyzwanie. W następnym roku też będę testował bardziej górskie trasy. Może to zweryfikować mój entuzjazm do długich wycieczek :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na 2023? 

Na pewno wymiana roweru górskiego. Już go zresztą zamówiłem. Będzie full, bo jednak prawdą okazało się to, że po 30-tce kręgosłup już nie domaga. A to dopiero pół roku... 🤪 

Po drugie - więcej wyjazdów urlopowych, turystyczno-krajoznawczych, a mniejsze parcie na wyścigi. Chociaż już wiem, jak będzie... ;)

A że wyścigi to też ważna część mojego kolarskiego życia, to w planach dwie etapówki: lajtowy Mouflon Tracks, a potem - ponoć świetna - Bike Adventure. No i oczywiście generalka w jakimś cyklu, pewnie MTB Cross Maraton na dystansie Master. Chociaż to zależy od finansów drużyny i sytuacji w niej. 

W skrócie - plan jest taki, żeby więcej się na rowerze bawić, a mniej zażynać. :)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku udało się zrobić dwa rekordy. Pokonać barierę 200 km w czerwcu z wynikiem 205 km, a w lipcu życiówka 255 km. W związku z powyższym chciałbym zrobić kolejny krok i pokonać jednego dnia dystans 300 km. Nie wiem na ile to realne w moim przypadku, ale trzeba sobie stawiać ambitne cele🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się w sumie pisać nie chce, po prostu screen że stravy wrzucam. 

IMG_20221210_212154.thumb.jpg.5bb0963600bbadcfb74863d620d48301.jpg

Najdłuższa trasa tego sezonu co tutaj akurat nie jest ujęte to 121.5 km. A cała reszta to są rekordy jakie w tym roku zrobiłem. Ilość km, suma podjazdów, ilość godzin spędzonych na rowerze. Jednym słowem ja jestem zadowolony 😁

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...