Skocz do zawartości

[4500-6000] rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam alternatyw dla takich rowerów jak Merida Crossway XT i Kellys Phanatic 70/90.

Pod uwagę brany był jeszcze Cube Nature EXC ale odpada z racji na podstawowe hamulce i szersze opony.

Rower z przeznaczeniem na ścieżki rowerowe i niestety nadal nasze dziurawe drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artur85 napisał:

@Mihau_ wiadomo, że z Riversidem ( taki Aspre 2 wśród crossów 😁) nic nie może na papierze konkurować, szczególnie przy aktualnej promocji, ale z drugiej strony popatrz na oba rowery

627333595_roam02021.jpg.2d77036f6dd776438940b1cfce04ef67.jpg

rower-crossowy-riverside-920.thumb.jpg.8e20ec073658b8c4b8f2e75de0aa9e5c.jpg

czasami warto dopłacić do czegoś ładniejszego 😉

Bez przesady, 920 na żywo wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już twoje osobiste preferencje jakiej marki i jak wyglądające ubrania chcesz nosić, taki Steve Jobs nosił cały czas identyczne ciuchy. Koszulka za 50 złotych spełnia takie same zadania jak ta za 100 z "modnym" znaczkiem. Design starszych modeli z deca jest jaki jest ale jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to nikt nie ma podjazdu. To już subiektywna kwestia czy wolisz kupić nawet tego riverside za 3200 czy gianta za 4800, gdzie dopłacisz 40% wyłącznie za wygląd.  Jeśli cię stać to nikt przecież nie zabrania 

Edytowane przez Mihau_
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.

Btwin odpada, nie wygląda to ciekawie. Ja nie chce kupić ceny tylko porządny rower. Miałem Cube nature exc 2020 i oddałem bratu z racji na słabe hamulce i tragiczne malowanie ramy która jest w czarnym macie i wszystko na niej znać + lubi się wycierać....

Spojrzałem też na https://allegro.pl/oferta/unibike-zethos-meski-czarno-czerwony-23-12096958481

Osprzęt przyzwoity ale rama chyba już przestarzała i w takim wypadku lepszy byłby roam 1 pomimo gorszego hamulca. 

Szkoda że w roam 0 już jest inna przednia przerzutka.

Merida xt, kełlys phanatic 90, giant roam 0.

Który z nich wygląda najlepiej pod względem osprzętu i kół?

Jeśli miałbym wydawać mniej to Roam 1 lub Phanatic 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy macie z tym wyglądem Riversida, on wygląda naprawdę fajnie. To jest super że nie wygląda jak 99% rowerów które mijam na ulicy. Dopiero tutaj przeczytałem jakieś narzekania na jego wygląda i tak się zacząłem zastanawiać co z nim nie tak. Mi się podoba i w sumie też ze względu na ten wygląd właśnie go kupiłem, gdyby mi się nie podobał to bym kupił cos droższego. Coraz więcej ludzi będzie je kupować bo jak na tę cenę to rower nawet w terenie spisuje się ekstra i możliwe  że za 5 lat moda pójdzie właśnie w tę stronę i cena tego typu rowerów będzie x3 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...