Skocz do zawartości
  • 0

Rower do miasta - w miare tani


Gość Patryk

Pytanie

Hej

Chciałbym zakupić rower, bede nim jezdzil 99% czasu po miescie. Nie mam specjalnych wymagan, chcialbym zeby byl wygodny dla tylka, (na dziurawej drodze) bo mnie boli czesto podczas jazdy na obecnym rowerze, mimo ze z tylu mam sprezyne.  Czy dobrze mysle, ze węższe opony dadza mi mniejsze opory? Czasem wjade w las, ale jestem w stanie przeprowadzic rower jak bedzie jakis piach, bo zawyczaj to jest pare metrow, o ile warto pod wzgledem mniejszych oporow na twardej nawierzchni.

Czy cross dla takich wymagan to dobry wybor?

Znalazlem cos takiego: https://allegro.pl/oferta/rower-28-vellberg-explorer-1-2-meski-cross-19-11999627162?reco_id=bb3f9218-c151-11ec-a7e2-ca4b5be57f07&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Największą wadą Vellberg to wolnobieg. Pomijam fakt byle jakiego łańcucha i osprzętu (w Riverside też jest najniższa półka, ale przynajmniej jest 2 lata spokoju). 

Zalety Riverside porównując do tego Vellberg - napęd, waga (Vellberg bankowo waży więcej) i bezproblemowa gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...