Skocz do zawartości

[Jaki rower elektryczny na dojazd do pracy] romet wagant 1rm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie czy ROWER ELEKTRYCZNY ROMET WAGANT 1 2021 będzie odpowiedni na dystans 25 km. dziennie na dojazd do pracy , mężczyzna 1.73 , 90 kg. ( budżet około 5000zł.) jeśli nie , to jaki byście polecili żeby był bezawaryjny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno przy tej cenie wymagać nie wiadomo czego - ale pół życia jeździłem na wolnobiegu i z punktu widzenia użytkownika nie widzę różnicy - z punktu wymieniającego - owszem. Ale da się - mam jeszcze w piwnicy klucz do wielotrybów, fakt że jak był bardziej zapieczony to trzeba było użyć sporej przedłużki😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę , poczekam do kwietnia i trochę dołożę wezmę tego rometa wagant 2 rm , jak macie jakieś inne propozycję proszę podpowiedzieć . dziękuję za odpowiedzi.

 

mam jeszcze jedno pytanie który sklep/serwis z rowerami polecacie jestem z okolic Kalisza (wielkopolska) np. prorowery.pl lub inne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o inne propozycje ta zależy o ile jeszcze jesteś podnieść budżet - Wagant 2 jest zdecydowanie za lepszych komponentach, ale też droższy. Następnym etapem byłby rower z baterią w ramie - zdecydowanie lepiej zrównoważony. Ale to kolejne koszty. Postaraj się zrobić jazdę próbną przed zakupem - czy Ci sie będzie wygodnie jeździć z baterią na bagażniku - mnie to nie pasowało. Ale ja byłem w stanie wydać zdecydowanie więcej.

Edytowane przez PiotrWie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet wagant 2 RM 2022 cena w miarę przyzwoita , ale dostępność tych rowerów bliska zeru  ( byłby to najlepszy wybór bo mieszkam koło Kalisza jest tam sklep i serwis na miejscu prorowery.pl) tu jest mocniejsza bateria i 9 biegów jeszcze jeden model z baterią w ramie Rower ROMET WAGANT 2 MM 2022 ale cena 9500   lub Ecobike X-Cross L 7500  tylko droższy ale nie wiadomo czy bez awaryjny  , najlepszy to by był ( można pomarzyć) Haibike Trekking S 9 S drogi nie znaczy bezawaryjny  za 16800 strasznie drogi i nie chcę się pchać w raty zadłużenie  .  jaki rozmiar ramy roweru 19 "  ( M CZY L) na wzrost 1,74. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...