Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

@cervandes

to coś ma jeszcze kontrole trakcji :)

opis ze strony producenta:

HAND MADE IN THE USA 

FABRICATED IN THE USA ALL WHEEL DRIVE ACTIVE TRACTION CONTROL HUNTING E-BIKE

We are one of the only remaining USA Fabricators of E-Bikes. We still design, cut, weld, heat treat, powder coat, and final assemble our 6061 Aluminum AWD bikes in Philadelphia, PA! Add Bafang’s powerhouse mid drive to our active traction control AWD system and you have the most versatile, powerful, off-road E-Bike on the market.

Edytowane przez Enadxx
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82ale arcydzieło znalazłeś!

Stary góral 26 SPESZYLAJZD - check.

Absurdalnie podniesiony mostek - check.

Amortyzowana sztyca - check.

Stopka - check.

Wielki błotnik żeby tyłek był suchy - check.

Żelowe siodełko - check. 

Uchwyt fotelika dziecięcego - check. 

Wisienką na torcie są odblaski na kołach, minibłotnik przedni z tribalem klockowate opony - żeby groźnie wyglądał :D 

Rower miejski Poland edyszyn jak się patrzy! 

 

@sznibjak oglądam takie filmy to zawsze myślę o tym że Red Bull, kojarzony ze sportami ekstremalnymi i nie wiadomo czym jeżdżę wydaje na kreowanie takiego wizerunku ogrom kasy pochodzącej z tego że nastolatki szprycują się energolami żyjąc w zupełnie inny, asportowy sposób zazwyczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Żyjemy w świecie marketingu, reklamy i sponsoringu. Bardzo wielu ludzi łapie się na to że jak ktoś znany używa jakiegoś produktu, to musi to być dobre, a że tacy wyczynowi sportowcy ekstremalni są idolami młodzieży, która od energetyków nie stroni, stąd też pomysł na taki wizerunek. Takich patologii w sporcie jest dużo. Np. "polskie" drużyny w których większość składu to obcokrajowcy, Pudzian z "Kosbudem" na klacie, a z nazw niektórych drużyn to można się dobrze pośmiać; np "Cenowa Bomba Resovia", "TUTTI-FRUTTI ROZPĘDZINY", "Kabanosy Team Przecław", więcej tu:

https://www.sfd.pl/Najśmieśniejsze_%3A__nazwy_drużyn_piłkarskich-t151267.html
 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W opisie napisali: "Zestaw 2 rowerowych lusterek wstecznych, z którymi skręcanie podczas jazdy nie będzie już konieczne!" - czyli co, tylko jazda na wprost? To jak ja mam do domu wrócić jak muszę skręcić najpierw w lewo a potem w prawo? 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie bardzo mi wszystko jedno jeśli chodzi o losy kolarstwa szosowego.

Moim skromnym zdaniem jest sens publicznie dotować to, czym się pasjonują znaczące rzesze obywateli RP. Ludzie chcą oglądać sporty widowiskowe i proste do zrozumienia, stąd popularność piłki nożnej, siatkówki, skoków narciarskich i tym podobnych. Kolarstwa nie da się sensownie pokazywać, godzinami nic się nie dzieje, jadą i jadą, peleton rozciągnięty, widać na ekranie jakiś drobny jego wycinek. Mamy ogromne sukcesy międzynarodowe w szybownictwie, tylko... kogo to obchodzi? Podobnie jak liczba kibiców kolarstwa szosowego jest statystycznie... nieznacząca.

Przekonują mnie zawodnicy pokroju Michała Topora, który sam buduje markę osobistą, przyciąga tym sponsorów i w ten sposób zarabia na swoją karierę, opłaca trenera etc. Nie przekonują mnie trenerzy i zawodnicy wyciągający rękę po dotacje i subwencje "bo sport umiera". Biorąc pod uwagę jaki smród się ciągnie za PZKol, nie wierzę by pojawił się poważny sponsor, który chciałby w to inwestować. Niech więc umiera, związek i środowisko same jest sobie winne.
 

Edytowane przez KSikorski
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...