Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2022 o 22:10, TheJW napisał:

Trzeba się dopasować do odbiorcy, a niestety młode pokolenie to w większości ameby umysłowe... 🤷‍♂️

Jak się widzi coś takiego to niestety  trzeba przyznac rację.

obraz.png.6f4dd5eec62bbc42fee9768eff1efb9a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym sprawdzone urządzenie - oczy.

Faktycznie, dziwny jest ten świat - zamiast kolekcjonować wrażenia, widoki, wspomnienia każdą chwilę chce uwiecznić. Współczesne koncerty to nie rozkoszowanie się muzyką, czy kontaktem z wykonawcą tylko stanie z telefonem w górze (przynajmniej jeśli chodzi o sporą grupę odbiorców). Podobnie matki (ostatnio nawet madki) biegające za dziećmi i robiące im setki zdjęć. 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli chodzi o koncerty to jest straszne - ludzie będąc na miejscu i tak oglądają je w ekranach smartfonów. 😕
Wszystko musi być w sieci, wszystkim trzeba się pochwalić. Sabinka zrobiła kupkę - cyk na Instastory. Gracjankowi upadł lizaczek w piach - pyk na Snapchata. Kot liże sobie jaja - o, to będzie dobre na FB. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a potem i tak tego nikt nie ogląda. Mam to samo zdanie co @MikeSkywalker.

Dobrze to widać na wszelkich dużych imprezach. Ostatnio jak zawsze, oglądałem wyścig F1. Bardzo często do zespołów zapraszane są mniej lub bardziej znane osoby.

No i tak Keanu Reeves, oglądał, rozmawiał a nawet stanął w ulewnym deszczu przy torze, tylko po to żeby obejrzeć bolidy z bliska. Za to dwóch innych Pan aktor, mający możliwość obejrzenia jak samochody startują do okrążenie formującego, najbardziej zajęty był kręceniem filmu telefonem. Chociaż muszę mu uczciwie przyznać, że trzymał telefon na wysokości pasa, a samemu także próbował coś tam z grubsza zobaczyć. 

Co do GoPro czy nawet telefonu. GoPro nie nadaje się do tego zupełnie, nie wspominając o tańszych odpowiednikach. Mało kto ma także telefon, z którego wychodzą na tyle dobre zdjęcia, żeby potem wybrać i naprawdę podziwiać. Jaki jest sens robienia zdjęcia co sekundę? 

Ja jak już, robiłem jedno czy dwa zdjęcia na wyjazd. Po iluś tam latach, powiedzmy pięciu, mam tych zdjęć z 50. Mimo że przeważnie w tej samej okolicy, to oglądając je, jestem praktycznie w stanie powiedzieć gdzie i kiedy robiłem te zdjęcie. Takie konkretne wspomnienie z tamtego dnia, a nie pięćset zdjęć z jednego wyjazdu, gdzie na jednym mam prawą nogę w górze, na drugim lewą.

Cytat

Wszystko musi być w sieci, wszystkim trzeba się pochwalić. Sabinka zrobiła kupkę - cyk na Instastory. Gracjankowi upadł lizaczek w piach - pyk na Snapchata.

Wszystko musi być w sieci, wszystkim trzeba się pochwalić. Sabinka zrobiła kupkę - cyk na Instastory. Gracjankowi upadł lizaczek w kupkę Sabinki - pyk na Snapchata.

Dlatego ja usunąłem FB i Instagrama. Trochę szkoda mi tego drugiego, bo jako kompletny "cyfrowy" bałaganiarz, wiecznie tracę zdjęcia, a tam były bezpieczne. Dobijał mnie jednak poziom zdebilenia i wszelkiego rodzaju żenującej zawartości, kopiowanej głównie z TikTok. Kiedyś na Insta nie było reklam, wyświetlały się tylko profile które się obserwowało, a w zakładce "Eksploruj" była zawartość związana z zainteresowaniami. Zaczęło się to mocno zmieniać jakieś dwa lata temu.

Nie chce być częścią tej żenady i jeżeli mają stracić przeze mnie chociażby grosz rocznie, to niech tak będzie.  

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca się da, próbowałem. Zawartość sponsorowana i szeroko pojęci "Influencerzy" pojawią się zawsze, nawet jeżeli Twój profil jest zupełnie pusty. Dla mnie było to już za dużo. 

Dla mnie przeszukiwanie FB jest zbyt uciążliwe. FB nie jest zaprojektowany tak, żeby działać jak odpowiednik forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skom25 napisał:

No właśnie nie do końca się da, próbowałem. Zawartość sponsorowana i szeroko pojęci "Influencerzy" pojawią się zawsze, nawet jeżeli Twój profil jest zupełnie pusty. Dla mnie było to już za dużo. 

Dla mnie przeszukiwanie FB jest zbyt uciążliwe. FB nie jest zaprojektowany tak, żeby działać jak odpowiednik forum.

ale mozna ukrywac reklamy, tylko trzeba podac powód, np. nie interesuje mnie. No i być moze sa jakieś wtyczki do przeglądarek fitrujące zawartość, bo rzeczywiście syfu jest co niemiara.

Róznica pomiędzy grupami na FB a np. tym forum jest taka, że mozna w każdej chwili edytowac lub usunąc swój post. A tu tylko przez jakiś czas. Potem tylko admini maja tę mozliwość. No i tam admini grup nie widzą IP czlonków, a tutaj zapewne tak, co daje mozliwości banowania lub rozpoznanie klona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kemusi napisał:

A tu różne opcje 

 

 

Tak po węchu czuję, po dźwięku tylnego koła i napędu, że raczej bez dętek gania, też tak mam. Ja bez dętek bez mleka ganiam, na co mnie to ...

Film dla świrów rowerowych ... :P B) :thumbsup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...