Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ledwo obejrzałem początek, i od razu musiałem wrzucić - w tej dyscyplinie jeszcze nie widziałem nikogo w tym wieku (umówmy się, że większość grzeje kapcie przed telewizorem) :w00t:

Wielki szacunek należy się tej Pani - na tę okazję znalazłem nawet emotkę przedstawiającą kłaniającego się mężczyznę 🙇‍♂️

PS  nawet pies jest ogarnięty w temacie - wie kiedy się zatrzymać, bo nadjeżdża filmujący 🐶

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz - trzeba być ciągle aktywnym, ciągle w ruchu. Bo przestój powoduje że można już szykować kapcie i telewizor. 

Jako przykład - nagrywałem jakiś czas temu wywiad z pewną panią psycholog, znaną specjalistką w swoim fachu. Owszem, "starszej daty", ale z ciągle błyskotliwym i niezwykle sprawnym umysłem, świetnie się rozmawiało. Jakiś czas temu sprawdziłem i okazało się że ma ponad 80 lat. Do dziś jestem w szoku :o

To też dla nas nauczka, bo odpuszczając tempo nawet w młodym wieku można się bardzo łatwo i szybko zestarzeć. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kiedyś w pociągu rozmawiałem z panią w wieku 60+, która robiła wrażenie, bo łapała się dłońmi na plecach (góra -dół oczywiście) - może to też kwestia danej kultury (w zdrowym ciele zdrowy duch itp.), i np. w Chinach nie byłoby w tym nic niezwykłego, a u nas wzbudza podziw.

Co do powyższej rajderki, to jako ciekawostka przybliżenie sylwetki - tej prywatnej, jak i sportowej : klik  ( rower pojawił się dość późno - część już przestaje jeździć w tym wieku, a ona dopiero zaczęła ! )

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykacja dla wszystkich, którzy myślą że Fixie bez hamulców to super pomysł.

Mniej więcej od 7:54.

A wystarczyło mieć hamulec, żeby uniknąć wypadku i darcia paszczy jak panienka. No ale cóż, głupim się trzeba urodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...