Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Chwyt marketingowy zwykły...Jak dla mnie rower po bułki nie ma się czym podniecać...Pewnie koszt tego roweru w cenie dobrego MTB. Patrząc na ich ofertę to lepiej jeździć taczką.

Jeszcze te ich zdjęcia z strony głównej,kupi młodzież taki sprzęt i będzie chciał objechać nim Górę Żar trasę DH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwadzieścia lat wciąż to samo chociaż ten elektryczny rower z gimbalem naprawdę daje radę i jakość filmu poszła w przód… samo kreowanie się na wojowników ulicy podkręca ego męskiej głupiej strony… ciekawe, że w kraju pozwów o wszystko jeżdżą ludziom po nosach.   Edycję albo dwie temu ładnie jeden zawodnik spłynął po burcie auta, nie mógł  hamować bo wyskoczył na plastikowej separacji ruchu. W polskich miastach trudniej coś takiego nakręcić, ale coś tam wąchałem klimat tych katów,  najlepsi  po prostu  cięli na czerwonym wszędzie i zawsze… w konću jak bywały eurropejskie edycje u nas   to chamstwo i nieobliczalstwo było na poziomie magnum… 

… jedno wspomnienie mam mocne, start z jakiegoś zaułka,  kolarstwo wtedy w recesji było, zero dróg w centrum ostre koło rzadkością, miasto ruch gęsty, nagle na dwupasmówkę wyjechał peleton 60-100 osôb z kurierki…. To było tak dziwne że ruch stanął …  nie do końca pamiętam ale to mogło być jeszcze przed tzw masą krytyczną , którą banda debili spolaryzowały kierowców i rowerzystów na lata, złamane szczeżuje , karierowicze pseudo działacze szukający poklasku dziady spleśniałe z nagłośnieniem  … i dużo niestety niewinnych rowerzystów w tych orszakach takich z dobrymi intencjami… 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie znalezione w necie tylko na parkingu nieopodal, ale ciekawostka warta pokazania (mam nadzieję, że admin podziela tą opinię 😁) - zaawansowana i zorganizowana turystyka rowerowa, wygodnym autobusem na miejsce przeznaczenia, rowery wygodnie i bezpiecznie w przyczepie a na miejscu zwiedzanie okolicy na rowerach

IMG_20230529_080752_copy_1256x946.thumb.jpg.322db0e981c1e265d0e028327caedf20.jpg

Szczególnie fajna ta jedna przyczepa z zobrazowanym wnętrzem 😁

IMG_20230529_080804_copy_918x1220.thumb.jpg.a36d2715b5eefc64b90b593baf91d643.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...