Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Często na przeróżnych stronach można trafić na materiały dotyczące rowerów, różne różniste - śmieszne, poważne, dokumentalne, porady, wypadki, relacje z wypraw, przejazdy "on board"... no po prostu wszystko :)

Nie znalazłem na tym forum jeszcze takiego zbiorczego tematu, gdzie można by było wrzucać swoje materiały lub znalezione w internecie. Oczywiście istnieją już tematy, w których można umieszczać swoje zdjęcia z wypadów rowerowych czy druciarstwo rowerowe, ale wszystko inne można wrzucać tutaj.

Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub sugestie co można tu wrzucać, a czego raczej nie należy, to śmiało pisać, można zrobić jakiś mały regulamin tego tematu.

To może tak na początek, coś dla wszystkich, którzy lubią adrenalinę i nie mogą się doczekać suchego gruntu pod kołami :)

Gościu nie da sobie w kasze dmuchać, zna każdy kamyk na trasie lepiej niż własna kieszeń.

Ciężko było by go dogonić.

Mega filmik.

:-)

PS. Na wideo widać ze brak jednej śruby mocującej tarcze :-)

Trzeba się przyjrzeć.

Edytowane przez Spascmar

Rowerzysta vs. Tramwaj, Krk

Ciekawe o co poszło, przyznać się który to z was? :D

Być może wk..ił go motorniczy swoim dryndoleniem. Gość miał zły dzień i poszło. Mnie dzisiaj ponownie poszedł pasek rozrządu w aucie i stojąc na końcu zatoczki z kilkudziesięciu autobusów tylko jeden frajer gestykulując, trąbiąc kazał spadać za krawężnik. Miałem w ręku hak do w kręcenia i naprawdę było blisko.... 

• 2 tygodnie później...