Skocz do zawartości

[amortyzator] rock shox boxxer r2c2


ko17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem z moim amortyzatorem RS Boxxer R2C2 chodzi mi o jedną regulacje , Ci co znają ten amor wiedzą że u góry są dwie regulację tłumienia szybkiej i wolnej kompresji.Na dole jest regulacja początku i końca tłumienia powrotu i tu mam problem , juz po raz trzeci zacięła się regulacja początku tłumienia powrotu i ani w lewo ani w prawo nie idzie jej obrócić... druga regulacja ''rebound ''działa bez zarzutu kręci się w jedną stronę jak i w drugą gładko bez oporów , co możne być przyczyną tego ze ta regulacja się zacina? czy każdy boxxer R2C2 tak ma? dodam jeszcze ze tak się dzieje gdy obydwie regulacje są ustawione naprzeciw siebie czyli jedna np. 1 klik a druga na maxa....znowu muszę rozbierać amora ale za nim to zrobię wolę do was koledzy napisać moze coś doradzicie co jest tego przyczyną , dlaczego się zacina itd.... może ktoś z was miał ten sam problem z zacinającą się regulacją początku tłumienia powrotu i wie co za to zacinanie odpowiada.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter614 nie ,nie rozkręcałem tłumika , ograniczyłem się tylko do wymiany oleju w tłumiku i w goleniach ,całe uszczelnienie jest w porządku więc na razie nie ma potrzeby zmieniać , i tak jak pisałem ze po złożeniu i założeniu amorka do bajka chciałem przywrócić poprzednie ustawienia i wtedy nagłos powiedziałem sam do siebie KUR.. M.Ć bo regulacja początku powrotu tłumienia po raz kolejny się nie obraca.... a stało to się banalnie ,po prostu  jak miałem wszystko na wierzchu to ładnie wszystko wyczyściłem nałożyłem sram butter pokręciłem  regulacjami początku i końca tłumienia powrotu [ wtedy się na bank musiało to stać ] i złożyłem wszystko do kupy i taki zonk na koniec roboty... tak w ogóle to się zastanawiam czy ta regulacja jest mi potrzebna , rebound  działa bardzo ładnie , kompresja też  i tak szczerze mówiąc więcej nie potrzebuje....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...