Skocz do zawartości

[2022] NS Bikes, Rondo


dww3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowości mamy w ofercie polskiego producenta.

Rondo Bogan ST1

https://7anna.pl/product-pol-12774-Rower-Rondo-2022-Bogan-ST1.html

RAG FRAG

https://7anna.pl/product-pol-12980-Rower-NS-Bikes-2022-FRAG-3-28.html

oraz Synonymy aluminiowe

https://7anna.pl/product-pol-12912-Rower-NS-Bikes-2022-Synonym-TR-3-29.html

https://7anna.pl/product-pol-12916-Rower-NS-Bikes-2022-Synonym-TR-4-29.html

 

Bogan to dla mnie mistrzostwo świata i wszystko to czego rower wyprawowy potrzebuje. Jedyne co to pewnie będzie lipa z dostępnością.

Edytowane przez dww3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravele całkiem ciekawe, no ale te ceny... 

11000 zł za podstawowy GRX? 

8300 zł za 1x11 Apex i komponenty niewiadomego pochodzenia?

Oni próbują robić się na markę Premium, wrzucając po prostu wysoką cenę? Fajne te rowery, ale cena mocno odstrasza, a i o 7Anna to różne opinie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oni próbują robić się na markę Premium, wrzucając po prostu wysoką cenę? 

Tak :D

Jak Kross pewnymi momentami, myśląc że marketingiem nadgoni. 

Czarno widzę ten prześwit na błoto w Boganie, ale rozumiem że chcieli krótki ogon pożenić z grubszym laczkiem. 

Ale jak kiedyś byłem fanem marki, to jakiś czas temu odpuściłem, zwyczajnie mnie nie stać, albo raczej nie widzę potrzeby wydawania tyle za fajny rower. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozglądałem się za rowerem z baranem i szerokim laciem, padło na treka 920 ale jest już nie produkowany na 2022r i niedostępny nigdzie. Padło na rondo bogan dla mojego użytkowania wydaje się idealny czyli drogi polne, Leśnie, szutry, asfalty, bez błota korzeni. Ale cena około 10 tys za niego to stanowczo za dużo 7500byloby ok ale to się nie wydarzy he he 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Nigdy nie zrozumiem "fenomenu" graveli - zwłaszcza cenowego, ale fajnie, że udało im się założyć opony 27.5" na duże koła... :icon_lol:

Spokojnie jak z czasem dołożą amor i myk myka to cena strzeli na 15 tys albo lepiej i będzie drożej niż zakup fulla. Skala robienia sobie cenowych jaj to siostrzana ich marka i full enduro w takiej samej kwocie jak za gravela. Jest trochę podle ale to jednak inny kaliber samej roboty przy ramie i części. Co do bycia premium to im się dawniej wydawało, że jak trzasną fajną stronkę i będzie po zagranicznemu to ludzie będą się podniecać. Czasy się jednak zmieniły i dziś jak nigdy marka premium to nie tyle sam produkt bo czym tu się jarać ale przede wszystkim jakość obsługi przed i po sprzedażowej. Szybka i dobra komunikacja z takim samym załatwianiem problemów a z tym mają spore kłopoty jak zresztą reszta nazwijmy to umownie "naszych" marek.  

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bogana zarezerwowałem choć nadal nie wiem kiedy będzie. Prawdopodobnie lipiec. Niemniej nie znalazłem na rynku innego odpowiednika Gravela z komofrotowa pozycja, stalową rama, szerokim kapciem i jeszcze z fajnym wyglądem. A to że ma podstawowy grx czy jakiś tam to mnie dawno już to przestało jarać. Ja nie widzę dużych różnic między napędami szczerze mówiąc w zwykłej jeździe czy to jakiś Altus czy Deore. Zgadzam się że ceny mają wygórowane i po katalogowych cenach raczej bym nie kupił rowerów że stajni NS. Mam Synonyma - spoko rower ale 20k bym w życiu nie wydał na niego. Miałem to szczęście że wyszedł mnie ok. 8tys zł. (Zniżka + zakup na działaność)

Edytowane przez dww3
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...