Skocz do zawartości

[Zamykanie tematów] ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się dołączyć do ostatniego tematu, ale widzę, że już zamknięty...

Ja mam inną uwagę tyczącą się zamykania tematów sprzedam/kupię - konieczne jest żeby wszyscy widzieli jak kierownictwo zamyka te tematy? Chodzi mi w szczególności o hurtowe zamykanie np. przez @bogus92, bo ten jak się już dorwie 🤣 to trzeba kilka stron przewinąć, żeby dotrzeć do czegoś aktualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chudzinki napisał:

Miałem się dołączyć do ostatniego tematu, ale widzę, że już zamknięty...

Moderacja już nawet nie pozwala odnieść się do czyjegoś drażniącego, autorytarnego stylu wypowiedzi, określając to "personalnymi wycieczkami" i "wyzywaniem od komuchów".

Tymczasem sznib sam czyni personalne wycieczki pod moim adresem, odsyłając mnie na Facebooka (nigdy się tam nie udzielałem i nie zamierzam).

Inny określa mnie "foliarzem i antysytemowcem", wysyłając na "forum Sochy czy innego Bąkiewicza". 

Jestem takim samym uczestnikiem forum, na takich samych prawach jak zekker czy TheJW. Jestem człowiekiem i mam emocje, więc będę je wyrażał.

To, że wygłoszę pod czyimś adresem jakiś ostrzejszy komentarz (właśnie odnoście np. jego stylu wypowiedzi) nie oznacza, że go nie szanuję jako rozmówcy. Podobnie nie będę się od razu obrażał na kogoś za nazwania mnie foliarzem i zgłaszał tego do moderacji. Emocje są jak płomienie, rozpalają się, pewne rzeczy rozświetlają i coś pokazują, a potem wygasają i dyskusja może się toczyć dalej bez problemu. Moje zdanie jest takie, że nadgorliwa moderacja działa wręcz jak płachta na byka i tylko niepotrzebnie zaognia sytuację, która sama po chwili by się uspokoiła.

Ja naprawdę prywatnie jestem bardzo ugodowy. W internecie po prostu czasem celowo się pisze nieco bardziej prowokująco, czasem trochę przejaskrawia, by było ciekawiej, a ponieważ nie można oddać emocji w postaci choćby mimiki czy tonu głosu, pisze się bardziej obrazowo, nieco hiperbolizując.       

A te wiszące w nieprzeczytanych zamknięte przez bogus92 tematy to faktycznie irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chłopie, daj już spokój... 

Serio pomyliły Ci się fora, to jest forum rowerowe i niech takim pozostanie. Nawet jeśli jest dział na nierowerowe tematy to sugerowałbym powstrzymać się od treści światopoglądowych, politycznych i innych w tym rodzaju. Dobrze, że masz emocje, ale wyrażaj je w odpowiedni sposób, w odpowiednim miejscu.

I proszę, nie rób bajzlu w innych tematach, pisałem Ci, że jak nie podoba Ci się zamykanie to zacznij od zgłaszania zamiast robienia syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@chudzinki wiem, że to jest upierdliwe, ale niestety nie ma na to sposobu. Każde zamknięcie tematu i wrzucenie w kosz generuje post o przeniesieniu/zamknięciu tematu.

Można je ukryć dla grona użytkowników spoza moderacji, ale wtedy wykluczasz wgląd do tematów archiwalnych i przeniesionych do kosza dla wszystkich pozostałych użytkowników.

Niestety, ale żeby zrobić porządek w dziale giełda to przez jakiś czas tak będzie. Dopóki nie doprowadzimy giełdy w której zrobił się spory bałagan do bieżących i aktualnych tematów to musicie przecierpieć.

Myślę że potem każdemu wyjdzie na dobre jak będą tylko aktualne tematy i będą znikały na bieżąco pewnie po kilka tygodniowo. 

Pozdrowionka i trochę luzu. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bogus92 napisał:

Można je ukryć dla grona użytkowników spoza moderacji, ale wtedy wykluczasz wgląd do tematów archiwalnych i przeniesionych do kosza dla wszystkich pozostałych użytkowników.

Tylko czy komuś jest potrzebne sprawdzać kto i co miał do sprzedania bądź kupienia np. trzy lata temu...? Jeżeli chodzi o inne działy to jak najbardziej, ale giełda? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Najlepiej jakby po prostu tematy z działu śmietnik nie pojawiały się w nieprzeczytanej zawartości, też mnie to denerwuje, ale nie wiem czy silnik forum daje opcje ustawienia takiego filtra.

@Mieciu ?

Ewentualnie można zmienić szablon, który automatycznie dodaje ten wpis o usunięciu postu i zamiast niego dodawać tę wiadomość do pierwszego/ostatniego wpisu. Edycja posta raczej nie spowoduje jego wyświetlania w nieprzeczytanej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...